Zatrzymaj wezwania do odbioru

Category: Możesz Otrzymać
17 lutego 2021

Czy dzwoni do Ciebie obsługa kredytów hipotecznych Roundpoint? *

Czy się kwalifikujesz?

Dowiedz się dzięki bezpłatnej ocenie FDCPA

Kiedy znajdziesz się w trudnych finansowo czasach, miesięczne rachunki, które kiedyś były łatwe do utrzymania, mogą stać się niemożliwym obciążeniem. Gdy przegapisz określoną liczbę płatności, windykatorzy zaczną cię ścigać po salda.

Jeśli tak, ważne jest, abyś wiedział, że masz prawa chroniące cię przed zastraszaniem lub zastraszaniem.

Twoje prawa wynikające z FDCPA

Ustawa o uczciwych praktykach windykacyjnych (FDCPA) ma na celu ochronę Cię przed nękaniem przez windykatora. Jeśli masz do czynienia z agencją windykacyjną, która źle Cię traktuje w sposób podobny do poniższego, możesz nakazać jej zaprzestanie kontaktowania się z Tobą i wniesienie pozwu, jeśli tego nie zrobi.

 • Groźby, za którymi nie mają zamiaru podążać
 • Nazywanie cię przegranym lub przestępcą za niespłacanie długu
 • Kontaktowanie się z Tobą nawet po tym, jak nakazałeś im zaprzestanie komunikacji
 • Używanie wulgarnego języka
 • Brak lub odmowa zweryfikowania długu
 • Pozostawianie wiadomości głosowych, które nie identyfikują kolekcjonera i celu jego połączenia

Profil firmy: Obsługa kredytów hipotecznych Roundpoint

Jeśli dzwoni do Ciebie Roundpoint Mortgage Service, dowiedz się więcej o firmie poniżej.

Roundpoint Mortgage Servicing to firma zajmująca się obsługą kredytów hipotecznych i agencja windykacyjna z siedzibą w Charlotte w Karolinie Północnej, z oddziałami w Dallas w Teksasie, Fort Worth w Teksasie i Phoenix w Arizonie. Jej organizacją macierzystą jest RoundPoint Financial Group, Inc.

Firma powstała w 2007 roku, zatrudnia 927 pracowników i jest zarządzana przez Kevina M. Brungardta. Zapisy sporów zarchiwizowane na stronie internetowej PACER wskazują, że konsumenci, którzy uważali, że są nękani przez Roundpoint Mortgage Service, udali się do sądu, aby walczyć.

Domniemane naruszenia zasad obsługi kredytów hipotecznych Roundpoint

Według PACER, około 8 sierpnia 2013 r. Firma Roundpoint Mortgage Service zaczęła kontaktować się z parą z Oregonu w celu odzyskania długu hipotecznego. Twierdzili, że problem został rozwiązany we wcześniejszym pozwie o przejęcie i skorzystali z usług radcy prawnego, ale agencja rzekomo upierała się przy dzwonieniu do nich i wysyłaniu listów bezpośrednio.

Czując się nękani przez Roundpoint Mortgage Service, konsumenci postanowili zabezpieczyć się, pozywając firmę za rzekome:

 • Kontaktowanie się z nimi bezpośrednio, gdy mieli prawnika
 • Fałszywe przedstawienie statusu prawnego długu

Sprawa została później oddalona.

Zatrudnij adwokata

Numery telefonów do tej firmy windykacyjnej to:

 • 1-877-426-8805
 • 1-704-426-8800

Jeśli widzisz je na swoim ID dzwoniącego, pamiętaj, że dzwoni do Ciebie Roundpoint Mortgage Service. Jeśli zażądają od Ciebie spłaty długu, za który nie jesteś już odpowiedzialny, możesz temu przeciwdziałać, zatrudniając prawnika konsumenckiego i wnosząc pozew przeciwko Roundpoint Mortgage Service.

Każdy windykator, który naruszy FDCPA, może zostać zobowiązany do zapłaty 1000 USD za każde naruszenie, więc walka z nimi może powstrzymać nękanie i uzyskać odszkodowanie.

Oszukiwanie konsumentów jest nielegalne i możesz otrzymać odszkodowanie w wysokości 1000 USD oraz wynagrodzenie adwokata.

Dodatkowe zasoby

 • Czy Twoje prawa FDCPA zostały naruszone?

Przypadek zaczerpnięty z PACER (pacer.gov). Numer akt to Case 3: 13-cv-02320-BR z Sądu Okręgowego Stanów Zjednoczonych dla Okręgu Oregon, Wydział Portland.

* Zastrzeżenie: Treść tego artykułu służy wyłącznie do celów informacyjnych i nie należy jej traktować jako porady prawnej. Jeśli zgłosisz roszczenie przeciwko Roundpoint Mortgage Service lub jakiejkolwiek innej zewnętrznej agencji windykacyjnej, możesz nie być uprawniony do żadnego odszkodowania.