Wells Fargo Bank Review – Kompleksowe usługi bankowe

17 lutego 2021

Ostatnia aktualizacja: 30 października 2019 Paul Moyer

Niezależnie od tego, czy szukasz konta czekowego, konta oszczędnościowego, połączenia tych dwóch, czy też innego rodzaju produktu bankowości osobistej, takiego jak linia kredytowa lub świadectwo depozytowe, wybór banku będzie miał istotne znaczenie.

Musisz znaleźć bank, który odpowiada Twoim konkretnym potrzebom. Wells Fargo Bank oferuje szeroką gamę produktów i usług bankowych dostosowanych do potrzeb różnych osób i firm.

Przyjrzyjmy się, o co chodzi w Wells Fargo Bank, abyś mógł sprawdzić, czy jest to właściwy bank dla Ciebie.

Przegląd banku Wells Fargo

Wells Fargo Bank otworzył swoje podwoje dla klientów 18 marca 1852 r. Z siedzibą w San Francisco w Kalifornii jest trzecim co do wielkości bankiem pod względem kapitalizacji rynkowej w Stanach Zjednoczonych.

Bank szczyci się łącznymi aktywami w wysokości około 2 bilionów dolarów i jest notowany na giełdzie nowojorskiej z symbolem giełdowym WFC.

Wells Fargo Bank świadczy usługi bankowe, inwestycyjne, hipoteczne, ubezpieczeniowe i kredytowe, a także konsumenckie i komercyjne usługi finansowe.

Oferuje klientom detalicznym rachunki bieżące, rachunki oszczędnościowe, CDS, a także produkty inwestycyjne, indywidualne konta emerytalne (IRA) oraz doradców finansowych.

Bank oferuje również ogólnokrajowy dostęp do ponad 13 000 bankomatów i około 6 000 oddziałów w całym kraju. To powiedziawszy, przyjrzyjmy się produktom bankowym i pożyczkowym, które ma do zaoferowania Wells Fargo Bank.

Produkty bankowe Wells Fargo

Wells Fargo Bank oferuje szeroki wybór produktów bankowych, w tym rachunki oszczędnościowe i czekowe – ale czy konta Wells Fargo są dla Ciebie odpowiednie?

Konta czekowe Wells FargoIstnieje kilka opcji kont czekowych Wells Fargo, z których możesz wybierać.

Do każdego z kont dołączona jest karta debetowa Platinum wyposażona w technologię chipową. Możesz również cieszyć się całodobową obsługą klienta i bankowością tekstową na dowolnym koncie.

Te typy kont obejmują:

Codzienne sprawdzanieAby założyć konto Wells Fargo Everyday Checking, wystarczy niewielki depozyt. Będziesz musiał wnosić miesięczne opłaty za obsługę tego konta. Z opłat można jednak zrezygnować, jeśli spełnisz określone warunki, takie jak dokonanie określonej liczby zakupów kredytowych / debetowych lub posiadanie określonego miesięcznego salda.

Preferowane sprawdzanieW przypadku preferowanego konta czekowego Twoje pieniądze mogą być oprocentowane pod warunkiem spełnienia wymogu minimalnego salda. Ponadto, jeśli masz kredyt hipoteczny w tym banku, nie zapłacisz miesięcznej opłaty za obsługę tego konta. To konto oferuje również narzędzia do budżetowania i przepływu środków pieniężnych.

Konto portfelaJeśli masz dużo gotówki na koncie czekowym, możesz zarobić wyższe oprocentowanie na koncie Portfolio by Wells Fargo. W rzeczywistości oprocentowanie rośnie, gdy wpłacasz więcej pieniędzy na swoje konto.

Konto portfelowe oferuje szereg innych korzyści, w tym:

 • Rabaty na oprocentowanie pożyczek Wells Fargo
 • Zwolnione opłaty bankomatowe za transakcje inne niż Well FargoBrak opłat za przelew w rachunku bieżącym Sprawdzanie możliwości – jeśli żaden bank nie chce zaoferować Ci tradycyjnego konta czekowego, idealnym rozwiązaniem byłoby konto czekowe Wells Fargo. Będziesz cieszyć się niższymi wymaganiami dotyczącymi salda, mobilnym wypiekiem i zwolnionymi opłatami miesięcznymi. Teen Checking – jeśli masz dzieci w wieku od 13 do 17 lat, możesz otwierać dla nich konta czekowe, ale będziesz współwłaścicielami tego konta. Ten typ konta zawiera narzędzia, które mają uczyć nastolatków odpowiedzialności finansowej.Konta oszczędnościowe Wells FargoKonta oszczędnościowe Wells Fargo charakteryzują niskie stopy procentowe i miesięczne opłaty. Bank oferuje szereg typów kont oszczędnościowych, do których należą:

  Oszczędności Way2SaveJeśli nie jesteś zdyscyplinowany, jeśli chodzi o oszczędzanie, możesz skorzystać z programu Way2Save. Ten program działa na zasadzie automatycznego przelewania 1 USD na Twoje konto oszczędnościowe za każdym razem, gdy dokonujesz kwalifikującego się zakupu za pomocą połączonego konta czekowego Wells Fargo.

  Platynowe oszczędnościJeśli masz znaczną ilość pieniędzy na koncie oszczędnościowym, gotówka może kwalifikować się do wyższych stóp procentowych w ramach Platynowych Oszczędności. Pomimo tego, że jest to konto oszczędnościowe, Platinum Savings umożliwia również wypisanie bezpłatnych czeków. Oznacza to, że możesz łatwo uzyskać dostęp do swoich pieniędzy.

  Certyfikat depozytu (CD)Jeśli możesz zatrzymać pieniądze przez dłuższy czas, gotówka może uzyskać najwyższe oprocentowanie z certyfikatów depozytowych w porównaniu z innymi produktami depozytowymi.

  Opcje pożyczki

  Wells Fargo oferuje również szereg opcji pożyczki, w tym:

  Kredyty hipoteczne na dom

  Niezależnie od tego, czy chcesz mieć 15-letni, 20-letni czy 30-letni kredyt hipoteczny, Wells Fargo zapewni Ci ochronę. Bank oferuje również duże pożyczki i kredyty hipoteczne o zmiennym oprocentowaniu.

  Linie kapitału własnego

  Wells Fargo może pożyczyć pieniądze na ulepszenia domu. Równie dobrze możesz zainwestować kapitał własny w pracę i uzyskać przepływ gotówki.

  Pożyczki osobiste

  Wells Fargo może udzielać niezabezpieczonych pożyczek osobistych w wysokości od 3000 do 100 000 USD.

  Pożyczki samochodowe

  Wells Fargo może pomóc w zakupie używanego lub nowego samochodu z rozszerzeniem. Może również ułatwić zakup przez osobę prywatną lub wykup dzierżawy. Bank oferuje przystępne oprocentowanie i okres spłaty do 72 miesięcy w przypadku kredytów samochodowych.

  Kredyty studenckie

  Wells Fargo może sfinansować do 100 procent Twoich wydatków na edukację. Aby móc ubiegać się o pożyczkę studencką Wells Fargo, musisz być na studiach licencjackich lub magisterskich.

  Karty kredytowe

  Wells Fargo oferuje różne opcje kredytowe, w tym karty zabezpieczone, jeśli chcesz zbudować swoją historię kredytową.

  Alternatywy

  USAA – Jeśli możesz się zakwalifikować, USAA będzie najlepszym bankiem dla prawie wszystkich.

  BBVA – Świetne dla każdego, kto szuka wyższych stóp procentowych na kontach oszczędnościowych i CD

  Capital One 360 ​​- Jedna z pierwszych opcji bankowości internetowej w USA.

 • Rozległa sieć bankomatów – ponad 13 000 bankomatów pomoże Ci uniknąć płacenia wygórowanych opłat w bankomatach innych niż Wells Fargo.
 • Oferuje drugą szansę – jeśli przeszedłeś kryzys finansowy, Wells Fargo daje Ci szansę wyjścia z kryzysu i odkupienia się finansowo. Automatyczne opłacanie rachunków online – pomaga to uniknąć opóźnień w opłacaniu rachunków i związanych z tym skutków. Alerty dotyczące konta – możesz skonfigurować alerty niestandardowe, aby nie przekroczyć salda lub zapomnieć o należnych płatnościach. Te alerty mogą również informować o ostatnich wpłatach. Zabezpieczenie karty debetowej przed nieuczciwymi transakcjami – pomaga to chronić przed nieuczciwymi transakcjami na karcie debetowej. Wpłata czeku za pomocą smartfona – wystarczy, że wyślesz do banku zdjęcie tylnej i przedniej strony czeku. Alerty tekstowe – jeśli nie masz smartfona ani komputera, możesz po prostu wysłać polecenie dotyczące konta bankowego pod numer 93557 i natychmiast uzyskać odpowiedź. Usługi portfela mobilnego – Wells Fargo doskonale współpracuje z Apple Pay, Google Pay i Samsung Pay. Aplikacja Wells Fargo umożliwia również korzystanie z portfela Wells Fargo dla większej wygody podczas dokonywania płatności. Monitorowanie oszustw 24/7 – Wells Fargo sprawdza twoje konto przez całą dobę pod kątem podejrzanych działań i ostrzega, jeśli wykryje coś niezwykłego. Zapewnia to ochronę przed kradzieżą tożsamości lub oszukańczymi transakcjami na koncie, zanim jeszcze to zauważysz.
 • Niskie stopy procentowe – Twoje pieniądze będą zarabiać niewielkie odsetki dzięki minimalnym stopom procentowym Wells Fargo. Jeśli szukasz wyższych stóp procentowych, może być konieczne znalezienie innego banku.
 • Surowe warunki dotyczące zwolnienia z miesięcznych opłat serwisowych – Wells Fargo ma dość wysokie minimalne wymagania dotyczące dziennego salda, które należy spełnić, aby móc korzystać ze zwolnienia z miesięcznej opłaty za usługę.
 • Wells Fargo pobiera opłaty za ochronę w rachunku bieżącym – jeśli połączysz swoje konto kredytowe lub oszczędnościowe z kontem rozliczeniowym, będziesz musiał uiścić opłatę. Jeśli bank wpłaci gotówkę na Twoje konto czekowe, aby zapobiec wystąpieniu debetu, zostaniesz obciążony za każdy przelew . Wells Fargo Review Ostatnie myśli

  Wells Fargo to jeden z najlepszych banków w Stanach Zjednoczonych. Korzystając z nich, uzyskasz dostęp do szerokiej gamy cennych funkcji, które zapewnią Ci przyjemną i bezstresową obsługę bankową.

  Będziesz cieszyć się bankowością osobistą w ponad 13 000 bankomatów Wells Fargo i około 6000 oddziałach rozsianych po całym kraju.

  Dzięki Wells Fargo Mobile i Wells Fargo Online możesz również dokonywać transakcji w podróży lub w zaciszu własnego domu. Główną wadą Wells Fargo Bank są niskie stopy procentowe i wysokie opłaty.

  Pierwsza publikacja 30 października 2019 r. Złożona pod: Bankowość