SPRZEDAJ KSIĄŻKI SZYBKO

Category: Twoje Konto
17 lutego 2021

Zamień używane książki w gotówkę w mniej niż 24 godziny!

Czy powinieneś wymieniać książki na kredyt Amazon?

Jeśli zacząłeś sprzedawać książki online za pomocą Bookscouter.com, być może zauważyłeś, że otrzymujesz oferty na swoje książki z Amazon.com. *

Oferty te pochodzą z programu wymiany Amazon.com, co oznacza, że ​​Amazon kupi te książki bezpośrednio od Ciebie, jak zwykła firma odkupująca.

Jednak w przeciwieństwie do większości firm zajmujących się odkupem, Amazon zapłaci Ci tylko kredyt kupiecki, jeśli sprzedasz swoje książki za pośrednictwem ich programu odkupu – a nie gotówką.

Co to znaczy? Rozbijmy to:

Sprzedaż książek za kredyt kupiecki

Sprzedawanie książek za gotówkę oznacza to, co brzmi – wysyłasz swoje książki do firmy odkupującej, a firma albo wysyła ci czek pocztą, albo płaci elektronicznie za pośrednictwem konta Pay Pal.

Sprzedaż książek na kredyt kupiecki jest inna. Kiedy otrzymasz zapłatę w postaci kredytu kupieckiego, firma odkupująca otwiera konto online, do którego możesz uzyskać dostęp za pośrednictwem swojej strony internetowej. Gdy firma otrzyma Twoje książki, rejestruje Twoją płatność jako kredyt kupiecki na tym koncie.

Jeśli nadal będziesz sprzedawać książki tej firmie, na Twoje konto online trafi więcej kredytów kupieckich.

Następnie możesz użyć tego kredytu kupieckiego, aby kupić wszystko, co chcesz z tej witryny – w tym podręczniki, płyty DVD i elektronikę.

Podobnie jak w przypadku większości firm odkupujących, sprzedając swoje książki na kredyt kupiecki, otrzymujesz etykietę bezpłatnej wysyłki – dzięki czemu nie musisz płacić za wysyłkę.

Jak korzystać z programu wymiany Amazon, aby sprzedawać swoje książki za kredyt kupiecki

Aby dowiedzieć się, ile kredytu kupieckiego Amazon zapłaci za Twoje książki, przejdź do strony Amazon Wymienianie i wprowadź numer ISBN każdej z Twoich książek w pasku wyszukiwania „Wymiana w Amazon.

Amazon pokaże Ci, ile zapłacą w postaci kredytu kupieckiego za Twoją książkę. Jeśli podoba Ci się cena, kliknij przycisk „Wymień.

Spowoduje to przejście do strony potwierdzenia. Zaznacz pole „Sprawdziłem, czy numer ISBN jest poprawny. Kliknij przycisk „Kontynuuj.

Amazon poprosi Cię o zalogowanie się na konto internetowe, które masz przy sobie. Jeśli nie masz konta Amazon, kliknij „Utwórz konto i wprowadź swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz utworzone hasło. Musisz także podać adres Amazon, który będzie używany na przedpłaconych etykietach wysyłkowych.

Na końcu zobaczysz podsumowanie zamówienia, w którym możesz dodać więcej książek do swojej listy do wymiany, wprowadzając dodatkowe numery ISBN w pasku wyszukiwania „Wyszukaj więcej przedmiotów do wymiany. Gdy skończysz handlować wszystkimi swoimi książkami, kliknij przycisk „Potwierdź wymianę.

Jesteś skończony! Wydrukuj bezpłatną etykietę wysyłkową UPS i dowód zamówienia z listą wszystkich książek, które właśnie sprzedałeś. Umieść dowód zamówienia w pudełku z książkami, przyklej etykietę wysyłkową i nadaj paczkę w najbliższym sklepie UPS.

Korzyści z korzystania z programu wymiany Amazon

Niektóre księgarnie internetowe nie lubią sprzedawać książek na kredyt kupiecki za pośrednictwem programu Amazon Trade-In. Wolą raczej zarabiać dodatkową gotówkę na swoje książki, otwierając konto sprzedawcy w Amazon i sprzedając swoje książki bezpośrednio publicznie – lub sprzedać swoje książki firmie odkupującej, którą znajdą na Bookscouter.com, która kupuje książki za gotówkę.

Z drugiej strony, sprzedaż książek za pośrednictwem programu wymiany Amazon może być dla Ciebie świetną okazją, ponieważ Twój kredyt kupiecki może kupić wszystko na Amazon.com!

Pomyśl o tym przez chwilę. Amazon.com sprzedaje wszystko – książki, DVD, elektronikę, zabawki, gry, ubrania, sprzęt sportowy… lista jest długa.

Wszystkie te produkty można wykorzystać na swój kredyt kupiecki Amazon .

Co więcej, możesz wykorzystać swój kredyt kupiecki do zakupu produktów od dowolnego sprzedawcy Amazon – nie tylko w „oficjalnym sklepie Amazon.com.

Ponieważ kredyt kupiecki pojawia się na Twoim koncie internetowym Amazon tak jak zwykła karta podarunkowa Amazon, kredyt kupiecki jest postrzegany jako pieniądze na rynku online Amazon – więc sprzedawcy będący osobami trzecimi otrzymują płatność gotówką, gdy korzystasz z kredytu kupieckiego.

Osobiście kupiłem kilka książek, płyt DVD, zabawek i sprzętu elektronicznego zarówno od Amazon.com, jak i od zewnętrznych sprzedawców, korzystając z kredytu kupieckiego Amazon.

Otrzymywanie ogromnych rabatów na Amazon

Chcesz lepszych wiadomości? Ponieważ kupuję książki tak tanio, kiedy wymieniam je na Amazon.com w celu uzyskania kredytu kupieckiego, otrzymuję ogromny zwrot z mojej początkowej inwestycji. Często mogę wysłać książki o wartości 25 dolarów do Amazon i otrzymać 100 dolarów kredytu kupieckiego.

To tak, jakby dać sobie 75% zniżki na wszystko, co kupujesz online w Amazon!

To świetny sposób na zakup prezentów bożonarodzeniowych wartych setki dolarów – a technicznie rzecz biorąc, wydaje się tylko mniej niż pięćdziesiąt dolarów „prawdziwej gotówki. Dla osób, które robią świąteczne zakupy z napiętym budżetem, jest to dar niebios.

Studenci mogą również utworzyć konto kredytu kupieckiego, aby kupować podręczniki po obniżonej cenie na studia. Po prostu przechowuj książki handlowe (w tym podręczniki, jeśli Amazon oferuje dla nich dobrą ofertę) przez cały rok, a następnie wykorzystaj swój kredyt kupiecki, aby kupić podręczniki na następny semestr ze zniżką.

Czy zawsze powinieneś wymieniać książki na kredyt Amazon?

Nie. Chociaż niektóre oferty kredytów kupieckich Amazon na książki są doskonałe, wiele z nich jest bardzo małych w porównaniu z tym, co można uzyskać za swoją książkę, jeśli sprzedajesz ją gdzie indziej.

Jeśli masz konto sprzedawcy na Amazon.com, które pozwala sprzedawać książki bezpośrednio publicznie za gotówkę, sprawdź, ile możesz zarobić na swojej książce, jeśli oferujesz ją w swoim sklepie internetowym. Czasami bardziej sensowne jest samodzielne sprzedanie książki. (A jeśli chcesz nauczyć się świetnych strategii szybszej sprzedaży książek w serwisie Amazon i po wyższych cenach, sprawdź moją nową serię eBooków Sell Books Fast Online!)

Będą również chwile, kiedy inne firmy odkupujące, które znajdziesz na Bookscouter.com, zaoferują lepszą cenę za twoją książkę – gotówką, a nie kredytem kupieckim.

Końcowe przemyślenia

Sprzedaż książek online na kredyt kupiecki nie zawsze jest dla Ciebie najlepszą opcją. Będą sytuacje, w których będziesz potrzebować lub chcieć więcej gotówki niż kredytu kupieckiego i wolisz sprzedać inną firmę odkupującą, a nie Amazon Trade-In Program.

Ale jeśli chcesz i jesteś w stanie poczekać kilka miesięcy i zgromadzić dużą kwotę kredytu kupieckiego, wkrótce przekonasz się, że możesz kupić praktycznie wszystko, co chcesz – z niesamowitymi rabatami!