Regulamin

Category: Często Zadawane
17 lutego 2021

Sprzedający uczestniczący w programie otrzymają zwrot prowizji od wartości końcowej za przedmioty zakupione za pośrednictwem unikalnego łącza do aukcji. Aby wygenerować to unikalne łącze do aukcji, wybierz opcję „Udostępnij swoje łącze po ukończeniu lub poprawieniu aukcji za pomocą narzędzia do szybkiego wystawiania w serwisie eBay lub opcji „Udostępnij aukcję obok istniejących aukcji na stronie Mój eBay Aktywny i postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, aby udostępnić swoją aukcję. Kupujący muszą kliknąć, a następnie kupić przedmiot za pośrednictwem unikalnego łącza do aukcji, aby otrzymać zwrot prowizji od wartości końcowej.

Kontynuuj czytanie, aby uzyskać więcej informacji, warunków i często zadawanych pytań.

Co to jest promocja?

Sprzedający otrzymają zwrot prowizji od wartości końcowej za przedmioty zakupione za pośrednictwem unikalnego łącza do aukcji.

Unikalne łącze do aukcji można wygenerować przez: (i) wybranie monitu „Udostępnij łącze dostępnego po zakończeniu lub poprawieniu aukcji za pomocą narzędzia do szybkich aukcji serwisu eBay; lub opcja „Udostępnij aukcję dostępna obok istniejących aukcji na stronie Mój eBay Active; oraz (ii) postępując zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, aby udostępnić swoją aukcję za pomocą jednej z dostępnych opcji udostępniania („Promocja).

Opłata od ceny końcowej pojawi się jako kredyt na Twojej fakturze eBay w ciągu 30 dni od kwalifikującej się sprzedaży.

Uwaga: nadal obowiązują wszystkie istniejące limity sprzedaży na Twoim koncie (a także limity kategorii i przedmiotów). Mogą obowiązywać opłaty za aukcje, w zależności od tego, ile aukcji już utworzyłeś, a także opcjonalne opłaty za uaktualnienie (takie jak cena minimalna, podtytuł itp.); Dowiedz się więcej o opłatach sprzedającego, w tym o liczbie aukcji z zerową opłatą za wystawienie miesięcznie, przeglądając nasz codzienny plan cenowy.

Ta promocja jest dostępna dla sprzedających, którzy używają narzędzia do szybkich aukcji serwisu eBay. Tylko sprzedający korzystający z narzędzia do szybkich aukcji serwisu eBay zobaczą monity „Udostępnij swoje łącze lub „Udostępnij aukcję.

Podsumowanie ograniczeń i wyłączeń

 • Promocja jest ważna tylko dla kredytów prowizji od ceny końcowej. Nadal mogą obowiązywać opcjonalne opłaty za uaktualnienie (takie jak cena minimalna, podtytuł itp.), A także wszelkie obowiązujące opłaty za wystawienie i PayPal.
 • Promocja jest ważna tylko przez aktualny czas trwania aukcji. Unikalny link do aukcji wygasa z końcem czasu trwania aukcji, np . Jeśli Twój przedmiot jest wystawiony na aukcję jednodniową, a aukcja wygasa bez sprzedaży, unikalny link również wygasa.Promocja nie jest dostępna dla sprzedających korzystających z procesów aukcji innych niż narzędzie do szybkich aukcji serwisu eBay.Promocja nie jest dostępna, jeśli unikalne łącze do aukcji jest udostępniane w jakikolwiek sposób w witrynie www.ebay.com, w tym między innymi w opisie aukcji, wiadomościach eBay lub w innej witrynie eBay.Jeśli okaże się lub podejrzewa się, według własnego uznania serwisu eBay, że sprzedający uczestniczył lub próbuje wziąć udział w Promocji, naruszając obowiązujące zasady serwisu eBay, zostanie zdyskwalifikowany z Promocji. Serwis eBay zastrzega sobie wszelkie prawa do odzyskania od tego sprzedającego wszelkich kredytów prowizji od wartości końcowej.Wszelkie próby udziału w tej Promocji inne niż opisane w niniejszym dokumencie są nieważne.Sprzedawcy są odpowiedzialni za własne przestrzeganie obowiązujących zasad i ograniczeń platformy mediów społecznościowych.

  Często Zadawane Pytania

  Dlaczego powinienem udostępniać swój unikalny link?

  Kiedy udostępniasz swój unikalny link do aukcji w mediach społecznościowych, e-mailem lub inną dostępną opcją udostępniania, a kupujący kupi Twój przedmiot za pośrednictwem tego unikalnego łącza, otrzymasz zwrot wszelkich opłat związanych ze sprzedażą.

  Kiedy otrzymam zwrot prowizji od wartości końcowej?

  Opłata od ceny końcowej zostanie zwrócona na Twoją zwykłą fakturę w serwisie eBay w ciągu 30 dni od kwalifikującej się sprzedaży.

  A co z kredytami na inne opłaty?

  Zwrotowi zostaną zwrócone tylko opłaty od wartości końcowej. Nadal mogą obowiązywać opcjonalne opłaty za uaktualnienie (takie jak cena minimalna, podtytuł itp.), A także wszelkie obowiązujące opłaty za wystawienie i PayPal.

  Co się stanie, jeśli ktoś kupi mój przedmiot za pośrednictwem innego udostępnionego przeze mnie łącza?

  Nie będziesz kwalifikować się do zwrotu prowizji od ceny końcowej. Na przykład nie otrzymasz zwrotu prowizji od ceny końcowej, jeśli przedmiot zostanie sprzedany za pośrednictwem linku wygenerowanego przez Ciebie w wyniku znalezienia swojej aukcji na www.ebay.com i przekierowania kupujących do Twojej aukcji.

  Co się stanie, jeśli ktoś w mojej sieci kupi mój przedmiot bez klikania mojego unikalnego łącza?

  Nie będziesz kwalifikować się do zwrotu prowizji od ceny końcowej. Udostępnij w swojej sieci unikalny link do listy.

  Co się stanie, jeśli ktoś inny udostępni mój unikalny link?

  Jako sprzedawca, który wygenerował unikalny link, będziesz uprawniony do otrzymania zwrotu prowizji od ceny końcowej za każdą sprzedaż przedmiotu.

  Co się stanie, jeśli moja oferta wygaśnie?

  Będziesz musiał ponownie wystawić przedmiot, a następnie ponownie udostępnić swój unikalny link do aukcji. Zwrot prowizji od ceny końcowej jest dostępny tylko dla bieżącego czasu trwania aukcji. Na przykład, jeśli Twój przedmiot jest wystawiony na aukcję jednodniową, a aukcja wygasa bez sprzedaży, unikalny link również wygasa.