Recenzje konsumentów, ocena kredytowa i wymagany dochód, limity

kredytowe Karta kredytowa NFL z dodatkowymi punktami

Category: Przez Cały
17 lutego 2021

Dostałem tę kartę, ponieważ jestem wielkim fanem piłki nożnej i kupuję dużo rzeczy w sklepach nfl.com i nfl. Dla mnie to okazja do zdobycia punktów premiowych, aby zaoszczędzić pieniądze na przyszłych zakupach. Ogromną pomocą jest również 20% rabat. Dla tych, którzy nie robią wielu zakupów w sklepach nfl, naprawdę nie widzę sensu zdobywania tej karty, chociaż z recenzji, które przeczytałem, wydaje się, że jest to dobra karta, aby podnieść swój wynik.

Miał średni wynik 600 i 1500 CL. Przez ostatnie 2 lata miałem 3 inne karty i zapłaciłem w całości i na czas. Wykorzystanie jest niskie i wynosi około 25%. Kilka lat temu wpadłem w kłopoty, a ostatnie 2 lata byłem w trybie porządkowania.

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że jeśli robisz zakupy na nfl.com, spodoba ci się ta karta. Te 20% zniżki to świetny bonus, podobnie jak zdobywane punkty.

Nie mogę wiele powiedzieć o obsłudze klienta, ponieważ do nich nie dzwoniłem.

Akceptacja była dla mnie łatwa. Złożono wniosek online i został zatwierdzony na miejscu. Wynik: 693 (chyba TU). CL było 1200 dolarów.

Mając tę ​​kartę przez 2 lata, powiedziałbym, że byłaby to świetna karta, jeśli naprawdę jesteś fanem piłki nożnej i używasz punktów na takie rzeczy jak koszulki, a nawet bilety dla swojej drużyny. Czasami można zdobyć bilety za 20 tys. Punktów, a jeśli je masz, to sporo oszczędza.

Otrzymałem niski limit, a po roku otrzymałem CLI do 3 tys. $. Więc nie mam żadnych skarg.

research Sposoby pokonania czekania na później, aby zwiększyć chwałę

Jak szybko pozbyć się opóźnień w dodatku Łatwo Jeśli chcesz osiągnąć swoje cele, pamiętaj jednak, ale przez infekcję upoważniającą do odkładania rzeczy masz kłopoty. jeśli chcesz odnieść sukces, a dodatkowo zmienić, o której widziałeś, musisz szybko przezwyciężyć zwlekanie.

praktyczne 9 niesamowicie dobrych sposobów na zwycięstwo nad odkładaniem rzeczy:

1. collapse wyceluj w wnętrze, dużo bardziej realistycznie. powiedziałby, że jeśli zarabiasz milion zysków, zacznij od celu w odniesieniu do 20 000 USD w nowym miesiącu. prawdopodobnie masz 200 000 $ jesteś znacznie bliżej miliona, ale w końcu jest to daleko, więc musisz zrealizować nowy cel, może to być 30 000 $ miesięcznie lub ustalenie, że możesz wziąć 20 000 $ miesięcznie, znacznie upraszcza ci uwierzenie może zarobić 30 000 USD miesięcznie, jeśli zarabiasz 10 000 USD każdego miesiąca. ogłoszenie? ideał!

2. dzień po dniu opracowywać selekcję „osiągnij i gotowe, natychmiastowe plany, ktoś myśli, że nie potrzebujesz zarówno czasu, jak i pewności. co oznacza, że ​​planowanie, które jest „do zrobienia już się zarejestrować, a także gdzieś zacząć siekać, z wyłączeniem dywersji, jest bajecznym problemem, który w pewien sposób pomaga.

3. Miej na uwadze problem z oszustwem chnlove.com. oznacza to, że jest cel, a głębokie zrozumienie, którego możesz dokonać. odkryłeś, że poświęć te 15 czasu na podjęcie ważnych kroków, o których wiesz, że nie cierpiałbyś inaczej, jesteś za tym 95% ludzi, abyś mógł być bliżej zysków razem z tobą, jak sobie wyobrażasz.

4. Przestań poświęcać czas na role, które przynoszą skutek odwrotny do zamierzonego, kiedy masz do zrobienia coś kluczowego. Powiedziałem całkowicie nie, aby zakłócić twoją organizację w trakcie pracy, i pamiętaj, aby realizować pomniejszone cele przed wypróbowaniem cięższych elementów. zacznij od trudnych funkcji, w rzeczywistości, robiąc to, prostsze jedzenie jest równie dobre, jak również, gdy jesteś blisko takiego, jak łapanie zzz!

5. Zawsze poluj na wady i przeszkody na swojej drodze do sukcesu. tak jak w przypadku terenu w sieci, nigdy nie ma od razu drogi do ostatniego punktu końcowego, zwłaszcza że jest to długa jazda samochodem i powinieneś postępować naprzód, gdy tylko wybierzesz opcję wyboru torby

6. zmusić się do zrobienia czegoś za pomocą psich kości po osiągnięciu większych możliwych celów. w porządku! zdecyduj się na tę dziewczynę lub tę parę butów, których chciałeś, a ponadto nie chciałeś sobie pozwolić na zapłacenie zbyt długo. w tej pozycji zyskujesz z powrotem wszystkie swoje pieniądze i znacznie więcej następnym razem, ponieważ najpierw zadowalasz swoje dobre wnętrze podświadomości!

7. chronić mądre terminy pracy. Poniższy tekst wyjaśnia koncepcję posiadania regularnych podstaw do wykonywania czynności, więc rozważanie jednostki w żaden sposób nie może tego robić. rozsądnie przypuszczać, ile czasu trzeba poświęcić na leczenie, nigdy nie wkładaj rzeczy do tego elementu.

8. pozbyć się czekania na późniejsze postępowanie. odroczenie jest złą cechą, której potrzebujesz, aby się zepsuć, dlatego naprawdę przechodząc przez równoważne metody, aby uzyskać, prawdopodobnie 30 dni pozbędzie się odkładania spraw połączonych z przypadkowym wejściem do mózgu. Sprawdź to!

9. zlekceważyć czekanie wokół projektów. Nie bój się, że nie odniesiesz sukcesu. Praktycznie nikt nie pomylił się podczas żniw, gdy chcą odnieść sukces. kończy się na tym, że jest bardzo skuteczny, a ponadto zapewnia informacje o tym, jak się zachowujesz. zmniejsz niepokój i panikę, a ponadto jako alternatywa znajdź sobie praktyczne podejście, odbijaj się od obręczy, aby zlokalizować to, czego pragniesz. rozpocznij jadanie zgodnie ze swoim stylem życia, co pomoże uniknąć natychmiastowego czekania, w rzeczywistości na przedmiotach, na które kiedyś marnowałeś czas.

Tajowie są szokująco zrelaksowani i wyluzowani. Filozofia buddyjska próbuje „gorącej krwi. szacunek jest zakorzeniony od urodzenia, a większość Tajów jest zarówno skrupulatnie uczciwa, jak i bardzo niechętna do ingerencji.

mimo to Europejczycy i Amerykanie są powszechnie postrzegani jako bogaci, co może prowadzić do pokusy. Niektórzy Tajowie nauczyli się polować na wczasowiczów i emigrantów, aw Tajlandii przestępczość może być zagrożeniem w każdym innym kraju.

W trosce o honor, biznes i miłość Tajowie mogą ulec przebudowie. „Gorączka krwi, tak źle odbierana w naukach buddyjskich, może przytłoczyć ludzi, co ma fatalne konsekwencje.

Statystyka Tajlandii zajmuje niskie miejsce w przypadku większości zgłoszonych przestępstw przeciwko krajom zachodnim, z jednym dużym wyjątkiem. Tajlandia znajduje się na szczycie listy miast, w których popełniono morderstwa z użyciem broni palnej.

Przestępczość z użyciem broni jest najczęściej związana z wojnami gangów. Na obszarach przygranicznych z Birmą, Kambodżą i Laosem istnieje poważny problem zorganizowanej przestępczości narkotykowej. Pistolety są również często używane do rozstrzygania sporów biznesowych, a zazdrosni kochankowie często używają broni, aby wyrównać rachunki.

Kilka, a także co roku, wpada w krzyżowy ogień. Nieznana liczba outsiderów (kilkadziesiąt, być może myślisz) jest mordowana celowo, głównie w drodze sporów biznesowych, ale czasami przez zazdrosnych lub porzuconych kochanków. Istnieją losowe doniesienia o mordowaniu cudzoziemców przez ich tajskie żony za pieniądze lub majątek

Dzieci w Tajlandii są najlepiej wychowanymi i sympatycznymi dziećmi na świecie. z drugiej strony niestety liczba morderstw popełnionych przez nastolatków jest przerażająco wysoka i przekracza 1400 w ostatnim odnotowanym roku. wracając, broń była ulubioną bronią. Często problemy związane z morderstwami to trywialne kwestie związane z brakiem szacunku.

wgląd w przestępczość w Tajlandii

Istnieje powszechne przekonanie, że przestępczość jest istotnym problemem zarówno wśród Tajów, jak i emigrantów. Władze lokalne w Phuket niedawno zidentyfikowały przestępczość jako największą przeszkodę we wprowadzaniu przemysłu turystycznego. Wielu emigrantów uważa, że ​​poziom przestępczości w Tajlandii jest tak samo zły lub gorszy niż w ich krajach ojczystych, pomimo statystyk i w głównych obszarach turystycznych, takich jak Pattaya, Phuket, a także na Ko Samui, z powodu prawdy.

Oszustwa są w Bangkoku. Zasadniczo oszuści są pierwszymi Tajlandczykami, z którymi możesz chcieć się skontaktować po przybyciu na lotnisko. Naganiacze oferują wycieczki, które są zawyżone i hotele, które są obskurne i drogie.

najlepszą opcją jest stanie w kolejce do jednej z oficjalnych taksówek, która za 600 bt zawiezie Cię do centrum Bangkoku, do hotelu, na który się zdecydujesz.

z dala od lotniska taksówkarze i kierowcy tuk tuków to zwykle oszuści w Bangkoku. minut i skup się na taksówce, witaj główne tysiące jaskrawo pomalowanych taksówek ze znakiem Taxi Meter na dachu. Jeśli siła napędowa włącza miernik, wszystko jest bardzo dobrze. Legalne opłaty nie są drogie. Jeśli taksówkarz nie włącza licznika popularnego wysiadaj przy pierwszej okazji. Cena będzie wygórowana, a on postara się zatrzymać Cię na tyłach swojej taksówki.

przede wszystkim trzymaj się z dala od taksówkarzy oferujących wycieczki. Będą to wizyty w rażąco drogich sklepach i restauracjach, od których taksówkarz otrzyma prowizję.

Taksówkarze bardzo odbierają swoje ofiary poza słynnymi zabytkami, twierdząc fałszywie, że pomnik jest zamknięty. Następnie oferują własną wycieczkę metodyczną.

Większość zwykłych taksówkarzy nie mówi po angielsku i bez wątpienia potrzebuje pomysłów na Bangkok. Oferowanie kierowcy mapy mapy turystyczne są łatwe do znalezienia, są remontowane, nie dotrą do celu. Na życzenie personel hotelu napisze instrukcje obsługi w języku tajskim.

Unikaj naganiaczy, którzy muszą zabrać Cię do sklepu z kamieniami szlachetnymi. ludzie sprzedają po bardzo zawyżonych cenach. Oszustwo związane z klejnotami jest znane w Tajlandii na tyle, że ma swój własny wpis na Wikipedii.

Napady uliczne są niewątpliwie problemem tylko w wysoce skomercjalizowanych obszarach, takich jak Phuket, Ko Samui, a tym samym Pattaya. znacznie więcej turystów z gotówką przyciąga gangi przestępcze. Ko Samui jest znane z kradzieży toreb z członkami gangu na motocyklach. Pattaya ma historię poważnych napadów podczas nocnych napadów ulicznych, często na pijących idących do domu we wczesnych godzinach porannych. jeśli chodzi o Phuket, kierowcy samochodów są zatrzymywani i okradani w niektórych przypadkach na bocznych ulicach, a obcokrajowcy są wyrzucani z motocykli i okradani.

Unikaj bocznych uliczek po zachodzie słońca! Biorąc pod uwagę wielu niezliczonych turystów w Tajlandii każdego roku, napaści seksualne na odwiedzających są niezwykłe. Powiedziawszy to, zdarzają się i zarówno mężczyźni, jak i kobiety są celem. Zachowaj trzeźwość umysłu i przez cały czas bądź świadomy swojego naturalnego środowiska. Jeśli wyczujesz jakieś problemy, odejdź szybko. Pamiętaj, zdecydowanie bezpieczeństwo w liczbach.

W przypadku witryn internetowych, starszy emeryt z Ameryki został zastrzelony po bardzo publicznej awanturnicy internetowej na dobrze znanym forum. Opierał się płaceniu zbyt wysokich stawek za wodę, jakich żądał angielski deweloper. Programista twierdził, że awantura zniszczyła jego „interes. strzelanie do ceremonii ślubnej, Brytyjczycy uciekli Okazało się, że był poszukiwany jako przywódca gangu narkotykowego w Wielkiej Brytanii.