Nagrody premium czekają na karty kredytowe Visa Signature

17 lutego 2021

Ciesz się dostępem do nagród premium, cennych korzyści i specjalnych doświadczeń dzięki łatwości i bezpieczeństwu karty kredytowej Visa Signature.

Doświadczenia wykraczające poza oczekiwania

Karty kredytowe Visa Signature oferują szereg korzyści, z których możesz korzystać każdego dnia.

Skontaktuj się z wydawcą karty Visa Signature, aby dowiedzieć się więcej o konkretnych korzyściach wynikających z karty.

Visa Signature Luxury Hotel CollectionCiesz się statusem gościa specjalnego w ponad 900 obiektach Visa Signature Luxury Hotel na całym świecie.

Przywileje wynajmu samochodówRuszaj w drogę i oszczędzaj na luksusowych wypożyczalniach samochodów Audi z Silvercar.

Kraj winiarski SonomaDelektuj się wielokrotnie nagradzanymi, ręcznie robionymi winami przez cały rok.

Dołącz do Troon Rewards® i oszczędzaj na opłatach za golfa i towarach.

ConciergeUzyskaj pomoc w planowaniu podróży, biletach rozrywkowych i nie tylko.

Dobre wino i jadalniaCiesz się doświadczeniami światowej klasy szefa kuchni i winiarzy.

Wszechstronna ochrona

W domu lub za granicą jesteś objęty naszą ofertą ochrony podczas podróży i zakupów oraz dodatkową warstwą korzyści dla posiadaczy karty Visa Signature.

Korzyści mogą się różnić w zależności od wydawcy karty, więc skontaktuj się z wydawcą karty, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach i funkcjach karty Visa Signature.

Polityka zerowej odpowiedzialnościDzięki polityce zerowej odpowiedzialności Visa nie będziesz ponosić odpowiedzialności za nieautoryzowane transakcje dokonane za pomocą Twojej karty Visa. Jesteś objęty gwarancją, jeśli Twoja karta zostanie zgubiona, skradziona lub wykorzystana w nieuczciwy sposób. Wizy…

Rozszerzona ochrona gwarancyjnaJeśli korzystasz z objętej gwarancją karty Visa Signature® do kwalifikujących się zakupów, rozszerzona ochrona gwarancyjna podwoi okres kwalifikującej się gwarancji producenta w USA do 1 dodatkowej…

Roadside Dispatch®Jest to program pomocy drogowej płatny za użycie; dostępne 24×7; Roadside Dispatch zapyta o Twoją lokalizację, jaki jest problem i pozostanie z Tobą pod numerem telefonu.

Zgłaszanie zgubienia lub kradzieży kartyDzięki usłudze zgłaszania zgubienia / kradzieży karty Visa zgłoszenie zgubienia lub kradzieży karty jest proste. Wystarczy zadzwonić do wydawcy karty Visa lub do Globalnego Biura Obsługi Klienta Visa pod numer 1-800-847-2911 lub do jednego z naszych globalnych…

Usługi w zakresie podróży i pomocy w nagłych wypadkachKiedy podróżujesz lub pracujesz w dowolnym miejscu na świecie, Twoja objęta karta Visa Signature® zapewnia dostęp do wielojęzycznego centrum telefonicznego – 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, aby pomóc…

Usługi zapytań posiadaczy kartSkorzystaj w pełni ze swoich wyjątkowych korzyści dzięki spersonalizowanej pomocy ekspertów ds. Świadczeń z kart Visa Signature.

Awaryjna wymiana kartyVisa może współpracować z Twoim bankiem, aby przyspieszyć wymianę karty i wysłać ją na cały świat w ciągu 24 do 72 godzin. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z wydawcą karty Visa.

Zwolnienie z odpowiedzialności za szkody w wypożyczeniu samochoduKorzystając z objętej gwarancją karty Visa Signature® do wynajmu pojazdu, otrzymasz wbudowaną usługę Auto Rental Coverage. Jesteś objęty ubezpieczeniem za uszkodzenia fizyczne, kradzież, rozsądne i zwyczajowe.

Awaryjna wypłata gotówkiW nagłych przypadkach możemy zorganizować przelew gotówki do lokalnego Western Union w ciągu 2 godzin od zatwierdzenia przez Twój bank.

Korzyści Visa Signature czekają

Twój bank może oferować dodatkowe korzyści, które obejmują wszystko, od ofert restauracji w miejscu docelowym, przez świetne miejsca do następnej gry.

Twoja karta Visa Signature może wiązać się z następującymi korzyściami – skontaktuj się z wydawcą, aby sprawdzić, czy Twoja karta jest objęta ochroną i dowiedzieć się więcej o konkretnych korzyściach wynikających z karty.