Kup Dinar iracki (IQD)

Category: American Express
17 lutego 2021

Wybierz nominały do ​​kupienia

Kup Dinar z SafeDinar.com

Kiedy zakładaliśmy naszą firmę w 2004 roku, oferowaliśmy dwie ekskluzywne usługi: kupno i sprzedaż dinara irackiego. Piętnaście lat później iracki dinar jest jedną z 79 różnych walut, które wymieniamy i pozostaje jedną z naszych najpopularniejszych ofert. Przez cały ten czas utrzymaliśmy nieskazitelną ocenę A + BBB.

Dinar iracki

Podczas gdy historia dinara irackiego sięga 1932 r. Nowy dinar iracki będący obecnie w obiegu został wdrożony przez Bank Centralny Iraku (CBI) w 2003 r . To jedyna odmiana Dinar wymieniana na SafeDinar.com. W 2014 r. Do banknotów Dinar wprowadzono dodatkowe zabezpieczenia, ale zmiany te nie mają wpływu na wartość banknotów.

Dlaczego warto kupować na SafeDinar.com?

Niezależnie od Twoich potrzeb naszą rolą jako kantora jest jak najszybsze ułatwienie Twojej transakcji . Niezależnie od tego, czy wybierzesz nasze dwudniowe, czy nocne opcje wysyłki FedEx, będziemy pracować nad dostarczeniem Twojej waluty po najlepszej możliwej cenie.

Ile wart jest dinar iracki?

Przy zakupie dinara irackiego oferowane przez nas kursy zależą od aktualnego kursu wymiany ustalonego przez CBI, wybranych typów banknotów oraz ogólnej dostępności i popytu na dinara irackiego w tym czasie. Jeśli nie jesteś pewien, czy teraz jest właściwy moment na zakup dinara irackiego, rozważ zapisanie się do naszych alertów kursowych, bezpłatnej usługi dostosowywanej do indywidualnych potrzeb.

Czy kupowanie irackiego dinara to oszustwo?

Od czasu jego wprowadzenia w 2003 r., Nowy dinar iracki był przedmiotem licznych oszustw. Najczęstsze z nich ma miejsce, gdy ktoś twierdzi, że wie o nieuchronnym przeszacowaniu waluty, zwykle ze świadomością, że zainteresowane strony kupują walutę bezpośrednio od oszusta. Czasami istnienie tych oszustw jest sugerowane jako dowód, że zakup lub sprzedaż samego dinara irackiego jest oszustwem w każdych okolicznościach.

Prawdę mówiąc, iracki dinar jest całkowicie legalną walutą dla towarów i usług w Republice Iraku, a kupowanie waluty nie jest bardziej oszustwem niż kupowanie którejkolwiek z pozostałych 78 wymienianych przez nas walut. Aby uzyskać więcej informacji na temat różnych oszustw związanych z irackim dinarem, zobacz nasz wpis na blogu Money Talks.

Kup teraz swojego dinara

Poniższe często zadawane pytania powinny odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących dinara. Jeśli nie, po prostu kliknij dymek czatu w prawym dolnym rogu ekranu, aby skorzystać z naszej usługi czatu na żywo lub skontaktuj się z nami bezpośrednio przez e-mail.

Kilka uwag przy zakupie dinara irackiego✔ Ceny – Przy aktualnym kursie kupna 1096,00 USD / 1 mln IQD, oferujemy najbardziej konkurencyjną cenę w Internecie wśród innych renomowanych dealerów.

Zaufanie – kupując walutę, znajomość reputacji sprzedawcy jest najlepszym sposobem na zapewnienie bezpiecznej transakcji.

 • Od ponad 16 lat firma SafeDinar.com ma doskonałą ocenę obsługi klienta – publikujemy informacje zwrotne od klientów, które są codziennie aktualizowane.
 • Jako zarejestrowana firma obsługująca transakcje pieniężne (MSB) możesz liczyć na to, że ułatwimy Ci Twoją transakcję w pełnej zgodności z przepisami stanowymi i federalnymi dotyczącymi giełd walut.Waluta jest przetwarzana za pomocą najnowocześniejszych maszyn do obsługi walut, a Twój zakup obejmuje Certyfikat Autentyczności SafeDinar.com.✔ Informacje – Safedinar.com zapewnia doskonałą obsługę, po części będąc na bieżąco z regionalnymi, politycznymi i gospodarczymi wiadomościami oraz zmianami na lokalnym rynku walutowym.

  Pomagamy Ci być na bieżąco dzięki bezpłatnej, dynamicznej usłudze Powiadomienia o kursie wymiany. Możesz teraz ustawić parametry dla dowolnej waluty, którą wymieniamy, i otrzymywać powiadomienia e-mailem, gdy zajdą zmiany.

  Ponadto oferujemy stale aktualizowany pulpit walutowy, aby zapewnić centralną lokalizację kursów i zmian, przydatnych informacji i danych rynkowych w wielu walutach.

  Dostęp – nie idź sam! Chcesz zadać pytanie? Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Oprócz składania zamówień za pośrednictwem naszego łatwego w obsłudze, bezpiecznego interfejsu, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio w naszych biurach pod numerem 877-723-3391 lub przez e-mail 24/7. Możemy odpowiedzieć na pytania dotyczące procesu zamówienia i pomóc w każdym aspekcie procesu zakupu lub sprzedaży. Aby otrzymywać aktualne informacje o naszej firmie i oferowanych przez nas walutach, możesz zapisać się do naszego newslettera.

  Jak to działa

  1 Wybierz walutę

  SafeDinar.com oferuje do sprzedaży piętnaście walut międzynarodowych, a wkrótce kolejne. Odkupujemy również wszystkie sprzedawane przez nas waluty.

  2 Wybierz nominałyW prosty sposób dodawaj popularne nominały do ​​koszyka jednym kliknięciem lub wybierz dokładnie nominały dla kwoty, którą chcesz zamówić.

  3 ZamówienieSkorzystaj z naszej szybkiej i łatwej jednostronicowej kasy, aby potwierdzić swój adres i złożyć zamówienie.

  4 Weryfikacja klientaOferujemy wiele wygodnych i bezpiecznych metod dostarczania dokumentów wymaganych zgodnie z wytycznymi Departamentu Skarbu USA i stanowymi.

  5 Wysyłka i dostawaOferujemy wiele opcji wysyłki i płatności, aby kupować walutę na własnych warunkach.

  Najczęstsze pytania dotyczące kupowania walutyPJestem klientem po raz pierwszy. Jak mogę uzyskać większy komfort przy zamawianiu na SafeDinar.com? O Rozumiemy Twoje obawy. SafeDinar.com istnieje na rynku od ponad 16 lat i obsłużyliśmy tysiące zadowolonych klientów. Proszę, czuj się swobodnie by:

  • Zobacz naszą rejestrację skarbową. Alternatywnie możesz odwiedzić witrynę rządu USA Money Services Business, www.msb.gov. Wybierz stan Massachusetts, zostaniesz poproszony o pobranie pliku Excel. Nasze wykazy to rekordy 12 i 13. Jesteśmy zarejestrowanym MSB (Money Services Business).
  • Przejrzyj fora internetowe, na których ludzie opowiadają o swoich doświadczeniach związanych z zakupami w różnych firmach zajmujących się wymianą walut.Złóż małą transakcję, aby rozpocząć, a następnie podejmij decyzję o dalszych transakcjach.Przejrzyj opinie naszych klientów – jesteśmy bardzo dumni z opinii, które otrzymujemy od naszych klientów. Kliknij tutaj, aby zobaczyć opinie klientów.Sprawdź naszą historię w Better Business Bureau, klikając tutaj lub dzwoniąc bezpośrednio do BBB. Każdego roku otrzymujemy tysiące zapytań dotyczących BBB.

   P Dlaczego prosisz o kopię prawa jazdy lub inne informacje dotyczące niektórych zamówień? A Jako zarejestrowany MSB (Money Services Bureau) otrzymujemy od Departamentu Skarbu USA wytyczne dotyczące transakcji z zabezpieczonymi środkami (czeki kasowe lub przekazy pieniężne). Skarb Państwa traktuje te transakcje jako transakcje gotówkowe. Zasady te zostały ustanowione w celu identyfikacji osób, które mogą prać pieniądze. Zasada ta nazywana jest zasadą „poznaj swojego klienta opisaną w wytycznych Patriot Act Compliance. Informacje, które zbieramy, nie są nikomu udostępniane, ale muszą być dostępne na wypadek audytu. Korzystamy z przekazanych nam wskazówek, aby określić, kiedy wymagane jest prawo jazdy. Nie możemy dyskutować, jakie są te wytyczne.Wszelkie dalsze pytania należy kierować do biura głównego w celu uzyskania dalszych wyjaśnień. Należy pamiętać, że faks z prawem jazdy musi być czytelny, zanim wyślemy zamówienie. Aby zaoszczędzić czas, sugerujemy klientowi powiększenie obrazu licencji przed wysłaniem faksem lub skorzystanie z naszej preferowanej metody skanowania i wysłania e-mailem [email protected] P Czy muszę być w domu, aby odebrać paczkę? A W przypadku zamówień za pobraniem, ktoś musi być w domu, aby przekazać czek kierowcy. Kierowca nie zostawi paczki do czasu dokonania płatności.

   W przypadku zamówień płatnych pocztą wymagany jest podpis. P Skąd mam wiedzieć, że notatki są autentyczne? Każde zamówienie zawiera Certyfikat Autentyczności. Podjęliśmy kroki, aby zweryfikować autentyczność waluty. Zobacz funkcje bezpieczeństwa tutaj. P Czy mogę kupić dinara za pomocą karty kredytowej? A Obecnie nie akceptujemy płatności kartą kredytową. Zbadaliśmy możliwość akceptacji kart kredytowych; Jednak większość firm obsługujących karty kredytowe (w tym Visa, Master Card i American Express) nie autoryzuje transakcji wymiany walut jako tradycyjnego zakupu. Większość firm obsługujących karty kredytowe zaklasyfikowałaby tę transakcję jako zaliczkę gotówkową, która może być dodatkową opłatą dla posiadacza karty kredytowej. Ponadto wystawca karty kredytowej pobierałby opłatę transakcyjną, którą musielibyśmy przekazać naszym klientom.Będziemy okresowo badać możliwość akceptowania kart i jeśli to możliwe w przyszłości, możemy zaoferować taką opcję. Okazało się, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych opcji płatności (płatność przy odbiorze i płatność pocztą). Zamówienie otrzymasz w ciągu 1 dnia roboczego od dostarczenia dowodu wpłaty. Ty wybierasz, który z nich jest dla Ciebie najlepszy i nie ma żadnych dodatkowych opłat transakcyjnych. P Jakie formy płatności akceptujesz?

   Obecnie akceptujemy zabezpieczone czeki, które są dostępne w Twoim banku lub spółce kredytowej. Jesteśmy w stanie zaakceptować następujące formy płatności:

   • Oficjalne czeki bankowe lub kasjerskie
   • Przelewy bankoweOficjalne czeki Credit UnionPrzekazy pieniężne Credit UnionNie możemy dłużej akceptować :

    • MoneyGram Przekazy pieniężne
    • Przekazy pocztowe w USAZlecenia Walmart MoneyWestern UnionAktywnie pracujemy nad rozszerzeniem naszej usługi i oferowaniem nowych metod płatności.

     Masz pytanie, na które nie ma tu odpowiedzi?

     Wyświetl wszystkie często zadawane pytania