Kod promocyjny Zipcar: Jak otrzymać darmowy kredyt na jazdę

Category: Których Możesz
17 lutego 2021

By: Brett Helling // Aktualizacja: 14 sierpnia 2020

Ujawnienie: Ridester.com jest obsługiwany przez naszych użytkowników. Możemy otrzymać wynagrodzenie od firm, o których produktach piszemy, testujemy lub recenzujemy. Jesteśmy niezależni, a wyrażone tutaj opinie są naszymi własnymi. Więcej informacji można znaleźć w naszym Ujawnieniu informacji o partnerach.

Kiedy myślisz o wynajmie samochodu, prawdopodobnie myślisz o firmach takich jak Avis, Hertz lub Enterprise Rent-A-Car. Wątpimy, czy lubisz te firmy, ponieważ wynajmowanie od nich jest generalnie drogie i frustrujące.

Czy nie byłoby wspaniale, gdyby istniało rozwiązanie do wynajmu samochodów, które byłoby nowoczesne, elastyczne i zaawansowane technicznie? To właśnie znajdziesz w Zipcar. Zipcar to usługa współdzielenia samochodów, która oferuje wynajem samochodów za stałą stawkę dzienną lub godzinową. Dokonujesz rezerwacji za pomocą aplikacji mobilnej Zipcar i używasz specjalnej karty zwanej Zipcard, aby odblokować i zablokować pojazd.

W wielu przypadkach Zipcar jest tańszy w użyciu niż wypożyczony samochód innej firmy. Niektórym wystarczy, aby posiadanie samochodu stało się zbędne (zwłaszcza osoby mieszkające w miastach z dostępem do komunikacji miejskiej). Mimo to Zipcar nie jest darmowy. W tym celu możesz szukać sposobów na obniżenie kosztów wynajmu samochodu Zipcar.

Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. W tym przewodniku przyjrzymy się aktualnie dostępnym ofertom Zipcar i kodom promocyjnym. Niezależnie od tego, czy jeszcze dołączyłeś do Zipcar, czy jesteś weteranem Zipcar, w tym przewodniku znajdziesz sposób na zaoszczędzenie pieniędzy.

Skocz do:

Ile kosztuje Zipcar?

Zanim zaczniemy rozmawiać o różnych kodach kuponów Zipcar i sposobach oszczędzania pieniędzy na usłudze, najlepiej jest zrozumieć, ile kosztuje Zipcar. Firma twierdzi, że usługa jest tania w porównaniu z innymi wypożyczalniami samochodów, ale czy to naprawdę prawda?

To, co Zipcar wyróżnia się przystępną ceną, to wypożyczanie na godziny. Jest to usługa, którą oferuje niewiele innych firm; na pewno nie znajdziesz żadnej tradycyjnej wypożyczalni samochodów, która pozwoli Ci wynająć samochód na godziny. Wynajem godzinowy może wynosić zaledwie 8 USD za godzinę, co oznacza, że ​​możesz zaoszczędzić w porównaniu z inną wypożyczalnią samochodów, jeśli potrzebujesz samochodu tylko na kilka godzin.

Kiedy już wejdziesz na terytorium stawek dziennych, zależy to od twojej sytuacji. Zipcar nadal może zaoszczędzić pieniądze w porównaniu z inną firmą, ponieważ zawiera paliwo w kosztach wynajmu. Jednak w przypadku wypożyczeń trwających nawet tydzień taniej jest skorzystać z tradycyjnej wypożyczalni samochodów. Oferują cotygodniowe rabaty, podczas gdy Zipcar nie.

Oprócz kosztów wynajmu samochodu członkowie Zipcar muszą również zapłacić 7 USD miesięcznie lub 70 USD rocznie. Nowi użytkownicy muszą również uiścić opłatę za zgłoszenie w wysokości 25 USD (która nie podlega zwrotowi, nawet jeśli Zipcar odrzuci Twoją aplikację).

Kod rabatowy Zipcar

Teraz, gdy już wiesz, jak działa wycena Zipcar, przyjrzyjmy się, jak zaoszczędzić trochę pieniędzy, rejestrując się w usłudze. Korzystając z linku polecającego znajomego (lub ze znalezionej strony internetowej), możesz otrzymać 25 $ darmowego kredytu na jazdę po dołączeniu do Zipcar. Zastosowanie tego kodu jest tak proste, jak kliknięcie linku znajomego i wypełnienie wniosku.

Jeśli skorzystasz z naszego linku polecającego z RetailMeNot, otrzymasz 25 $ kredytu na prowadzenie pojazdu.

Ta oferta specjalna jest dostępna tylko dla nowych klientów. 25 $ kredytu na jazdę skutecznie neguje opłatę za zgłoszenie (zakładając, że Zipcar zaakceptuje Twoje zgłoszenie). Od czasu do czasu Zipcar oferuje specjalne promocje, w których rezygnuje z opłaty rekrutacyjnej dla nowych członków. Zwykle robią to podczas ekspansji do nowego miasta.

Aby dowiedzieć się o takich promocjach, najlepiej wejść na Zipcar.com. Witryna automatycznie określi, w jakim mieście się znajdujesz i pokaże, czy dostępna jest nowa promocja dla członków. Ale co robisz, jeśli jesteś już członkiem Zipcar? W takim przypadku nadal możesz uzyskać zniżki. Po prostu musisz być bardziej kreatywny.

Program poleceń Zipcar

Uzyskanie 25 dolarów kredytu na jazdę jest miłym dodatkiem przy pierwszej rejestracji, ale ten kredyt nie potrwa długo. Aby utrzymać niskie koszty Zipcar, możesz polecić usługę znajomemu. Korzystając z unikalnego linku partnerskiego, zarówno ty, jak i twój znajomy otrzymacie 25 $ darmowego kredytu, gdy zarejestrują się w Zipcar.

Aby znaleźć swój unikalny link polecający, odwiedź stronę polecającą Zipcar. Następnie zaloguj się i wybierz metodę, której chcesz użyć do udostępnienia linku polecającego. Dostępne opcje udostępniania kodu obejmują e-mail, Facebook i Twitter. Oczywiście, jeśli wolisz, możesz udostępnić link innymi metodami, ale e-mail, Facebook i Twitter to z pewnością dobre miejsca na rozpoczęcie.

Przyjrzyjmy się strategiom, których możesz użyć do udostępnienia linku polecającego za pośrednictwem każdej z tych platform.

1. Udostępnij swój kod e-mailemNa powyższym obrazku możesz zobaczyć domyślną wiadomość polecającą, którą Zipcar generuje dla skierowań e-mail. Wiadomość jest następująca:

„Zipcar to świetny sposób na poruszanie się. Dołącz za pośrednictwem tego e-maila, a oboje otrzymamy 25 dolarów kredytu na przyszłą jazdę! Nic nie rób, a oboje… no cóż, nic. Brak ciśnienia.

Ta wiadomość jest z pewnością sprytniejsza niż typowa wiadomość polecająca w formularzu, ale nadal powinieneś popracować nad jej personalizacją. Im bardziej możesz dopasować swoją wiadomość do zainteresowań i osobowości znajomego, tym większe masz szanse, że faktycznie podejmie działanie.

Na przykład możesz wspomnieć o miejscu, które uwielbia podróżować Twój znajomy, i wyjaśnić, w jaki sposób Zipcar może mu pomóc w dotarciu do tego miejsca. Możesz też zaproponować Wam dwóm wycieczkę samochodową Zipcar.

2. Udostępnij swój kod na FacebookuNastępną opcją, którą oferuje Zipcar do udostępniania linku polecającego, jest Facebook. Nie sugerują żadnych wiadomości do użycia, więc kreatywność zależy od Ciebie. Po prostu zrób to coś, co brzmi naturalnie i interesująco. Jeśli piszesz jak korporacyjna agencja reklamowa, zrobisz złe wrażenie.

Zamiast tego powinieneś porozmawiać o swoich doświadczeniach z Zipcar i o tym, jak poprawiło to Twoje życie. Szczegóły są osobiste, ale pamiętaj, aby były jak najbardziej opisowe. Na przykład możesz porozmawiać o fajnej weekendowej wycieczce, którą wybrałeś z Zipcar lub o tym, jak Zipcar pozwolił ci sprzedać twój główny samochód i teraz oszczędza twoje pieniądze.

3. Udostępnij swój kod na TwitterzeOstatnią opcją, jaką daje Zipcar, jest udostępnienie kodu na Twitterze. Zawierają sugerowaną wiadomość, która brzmi następująco: „@Zipcar jest świetny! Oboje otrzymamy 25 $, jeśli się zarejestrujesz. Sprawdź to: „To nie jest dobra wiadomość. Powiedzenie, że Zipcar jest „wspaniały, prawie nic nie znaczy.

Zamiast tego zalecamy opublikowanie zdjęcia podróży, którą odbyłeś za pomocą Zipcar lub czegoś innego, co pokazuje Zipcar w akcji. Pomaga to pokonać limit znaków, opowiadając historię obrazem. Następnie możesz dołączyć krótki podpis wyjaśniający, co się dzieje na zdjęciu i krótko wspomnieć o Zipcar i rabacie. Dzięki temu post będzie o wiele bardziej skuteczny niż domyślny Zipcar.

Dołącz do Zipcar już dziś

Mamy nadzieję, że teraz rozumiesz, w jaki sposób możesz korzystać z kodów promocyjnych i kodów polecających Zipcar, aby zaoszczędzić pieniądze na usłudze. Niezależnie od tego, czy masz zamiar dołączyć do Zipcar, czy korzystasz z usługi od lat, możesz zaoszczędzić pieniądze, korzystając z odpowiednich rodzajów kodów promocyjnych i polecających.

Chcesz zaoszczędzić na innych środkach transportu? Sprawdź nasz przewodnik po kodach promocyjnych Uber i kodach promocyjnych Lyft.

A jeśli jesteś nowym użytkownikiem, kliknij tutaj, aby otrzymać 25 dolarów darmowego kredytu na prowadzenie samochodu Zipcar.