Jakie jest saldo wyciągu na karcie kredytowej maybank

Category: Numer Konta
17 lutego 2021

Strona główna>Karty>Funkcje karty kredytowej> Program przelewu salda Maybank

Program przelewów sald Maybank

Zaoszczędź na opłatach, przenosząc saldo innej karty kredytowej

Korzyści
 • Oszczędzaj więcej przyniższych stopach procentowych
 • Elastyczność: wybierz jeden z pięciu planów dostosowanych do Twoich potrzebDługi okres spłatydo 36 miesięcyDodatkowa gotówkana inne potrzebySkonsoliduj rachunki innych kart kredytowych wjeden wyciągWygoda dokonywania płatności za pośrednictwem Maybank2u lub dowolnego z naszych oddziałów w całym krajuKto może się zgłosić?
 • Główni posiadacze kart kredytowych MaybankJak aplikować
 • Opcja 1:aplikacja online
  • Zaloguj się na www.maybank2u.com
  • Wybierz Konto i bankowośćWybierz wszystkie kartyWybierz „Zastosuj przelew saldaWykonaj proste kroki, aby złożyć wniosek Opcja 2:Zadzwoń pod numer 1300 88 6688, aby złożyć wniosekOpcja 3:Wypełnij formularz wniosku o przeniesienie salda i:

   • Wyślij e-mail na adres [email protected]
   • LUB Wyślij na

    adres : Maybank Card Center, 7th Floor, Menara Maybank, 100 Jalan Tun Perak, 50050 Kuala LumpurLUB Odłóż:

    Twoje podanie w najbliższym oddziale Maybank / Maybank Islamic w całym kraju

    i. Wypełnij formularz zgłoszeniowy

    ii. Prześlij kopię ostatnich wyciągów z rachunku karty kredytowej (innego banku) IlustracjaPrzekonaj się, ile możesz zaoszczędzić dzięki tej tabeli.

    Inne informacjeOtwarte tylko dla głównego posiadacza karty Maybank i głównego posiadacza karty innego wydawcy karty kredytowej.

    Minimalna kwota, jaką możesz przesłać w ramach planów na 6 i 9 miesięcy, to 1000 RM; kwota dla planów na 24 i 36 miesięcy wynosi 2000 RM. Maksymalna kwota zależy od dostępnego limitu karty kredytowej.

    Transfer salda dla planów 12-miesięcznych minimalna kwota to 1000 RM, a maksymalna jest ograniczona do 50 000 RM na transakcję. Kwota następna jest wielokrotnością stu, saldo możliwe do przeniesienia jest uzależnione od dostępnego limitu na karcie kredytowej oraz od oceny kredytowej banku.

    Jednorazowa opłata z góry w wysokości 3% od zatwierdzonej kwoty zostanie pobrana za każdy zatwierdzony wniosek i naliczona na wyciągu z karty kredytowej w dniu księgowania.

    Saldo zbywalne jest uzależnione od dostępnego limitu na karcie kredytowej i od oceny kredytowej banku.

    Jednocześnie możesz przelać saldo z maksymalnie trzech innych banków.

    Wypłata czeku na inne banki nastąpi w ciągu 10 dni roboczych od daty zatwierdzenia przelewu salda.

    Maybank poinformuje Cię na piśmie o statusie Twojego wniosku.

    Opłaty finansowe będą naliczane od dnia obciążenia Twojego rachunku za rozliczenie rachunku karty kredytowej z innymi wydawcami.

    Plan na 6 i 9 miesięcy: Po zatwierdzeniu przelewu salda zostaniesz powiadomiony o nowym numerze konta, na którym znajduje się przeniesione saldo. Wpłaty należy dokonać na nowy numer konta BT przydzielony Tobie.

    W przypadku planów na 12, 24 i 36 miesięcy: Po zatwierdzeniu przelewu salda ŻADNE nowe konto nie zostanie przydzielone. Przeniesione saldo będzie na Twoim istniejącym koncie Visa / MasterCard / American Express.

    Malezyjski podatek od towarów i usług (GST) zostanie nałożony na wszystkie opłaty / prowizje pobierane przez Bank od naszych członków karty, tam gdzie ma to zastosowanie, począwszy od 1 kwietnia 2015 r., Według aktualnie obowiązującej stawki.

   • Wydrukować
   • DzielićNastępne kroki

    Zadzwoń do nas teraz

    Skontaktuj się z nami pod numerem 1300 88 6688, aby cieszyć się dużymi oszczędnościami dzięki naszemu planowi przeniesienia salda!