Jakie jest najlepsze przetwarzanie kart kredytowych dla małych firm

17 lutego 2021

Ciężko pracowałeś, aby zbudować swój biznes, a teraz czas na zapłatę. Jednak utrzymanie stałego przepływu gotówki jest często głównym zmartwieniem właścicieli małych firm. Dlatego wkroczyliśmy, aby pomóc, badając rozwiązania w zakresie przetwarzania kart kredytowych, które najskuteczniej zapewnią Ci środki.

„Zbyt wielu właścicieli firm wybiera ścieżkę najmniejszego oporu i korzysta z usługi przetwarzania kart kredytowych swojego banku – mówi Kwame A. Michel, księgowy z Atlanty, który specjalizuje się w obsłudze małych firm. „Ale banki pobierają wysokie opłaty za przetwarzanie kart kredytowych i rzadko oferują najlepsze oferty.

Rynek jest przepełniony firmami obsługującymi karty kredytowe, z których wszyscy ambitnie twierdzą, że ich ceny, elastyczność, obsługa klienta, oferta sprzętu i możliwości przetwarzania mobilnych kart kredytowych są bardzo ambitne. Ilość informacji może być przytłaczająca.

Jesteśmy tutaj, aby oddzielić szum od rzeczywistości. Mamy niewiele informacji na temat niektórych z najbardziej znanych marek na rynku – zalet, wad i wyników finansowych, które pomogą Ci porównać procesory i dokonać wyboru najlepszego dla Twojej firmy.

Przetwarzanie kart kredytowych w 2018 r

Prowadząc naszą analizę, wzięliśmy również pod uwagę zmiany na tym rynku. Postęp technologiczny nieustannie poprawia bezpieczeństwo i ułatwia korzystanie z kart kredytowych, a także zapewnia nam nowe formy płatności.

Bezpieczeństwo kart kredytowych w przeszłości wymagało pinezek, podpisów i haseł. Obecnie firmy obsługujące karty kredytowe coraz częściej używają chipów, tokenów i danych biometrycznych. W rzeczywistości artykuł UPI z początku 2018 roku ujawnił, że w wielu kontekstach cztery główne firmy obsługujące karty kredytowe – American Express, Visa, MasterCard i Discover – przestały wymagać podpisów, a wielu dużych detalistów poszło w ich ślady. Bezpieczeństwo poprawiło się dzięki wprowadzeniu chipa, zaszyfrowanego mikroczipa osadzonego w karcie kredytowej, a także w niektórych sytuacjach użycie tokenów. Tokeny to losowo generowane liczby przesyłane do procesora płatności w miejsce 16-cyfrowego numeru karty. Technologia biometryczna rozszerza również możliwości identyfikacji posiadaczy kart kredytowych, a postęp w tej technologii sprawił, że zostanie ona szeroko rozpowszechniona w ciągu kilku miesięcy.

Biometria obejmuje rozpoznawanie twarzy, rozpoznawanie oczu i głosu oraz cyfrowe odciski palców. Visa rozpoczęła testowanie czujników biometrycznych znajdujących się na karcie (do identyfikacji odcisków palców) w Stanach Zjednoczonych na początku 2018 r., Powołując się na swojej stronie internetowej, że taka technologia ma zalety:

Eliminacja konieczności aktualizacji sprzętu

Możliwość samodzielnego ładowania (ponieważ jest zasilany przez terminal płatniczy)

Firma MasterCard rozpoczęła testowanie tej technologii w 2017 r., Aw komunikacie prasowym ze stycznia 2018 r. Ogłosiła plany umożliwienia wszystkim klientom identyfikacji za pomocą danych biometrycznych, takich jak odciski palców lub rozpoznawanie twarzy, począwszy od kwietnia 2019 r. Badanie przeprowadzone przez MasterCard we współpracy z Oxfordem University stwierdził, że 92% bankowców chce przyjąć rozwiązania biometryczne, a 93% konsumentów woli biometrię od haseł. Jest więc prawdopodobne, że technologia ta będzie się nadal rozwijać.

Technologia ukształtowała nawet sposób, w jaki tworzymy walutę. Kryptowaluty, takie jak Bitcoin, to waluty cyfrowe, które wykorzystują kryptografię do zabezpieczania transakcji. Pomimo pewnych kontrowersji, kryptowaluta zyskała na popularności jako forma płatności. Jego rosnące znaczenie prawdopodobnie skomplikuje przetwarzanie kart kredytowych i innych płatności dla małych firm i nie tylko. Według Investopedia, serwisu doradztwa finansowego w zakresie inwestycji, Bitcoin jest obecnie akceptowany jako forma płatności przez kilku głównych sprzedawców detalicznych, takich jak Overstock, Etsy i Dell.

Investopedia opisuje kryptowaluty jako formę płatności podobną do przelewu bankowego, w którym pieniądze są przesyłane od płatnika do odbiorcy bez przechodzenia przez instytucję finansową. Korzyści dla kupców wynikające z oferowania tej formy płatności polegają na tym, że zazwyczaj wiąże się ona z niższymi opłatami transakcyjnymi, brakiem zwrotów opłat i może być używana w dowolnym miejscu na świecie, ponieważ nie jest powiązana z rządem ani systemem monetarnym żadnego kraju. Z pewnością istnieje wiele zagrożeń związanych z tymi walutami, jak sugeruje ich zmienność, ale ludzie są nadal wystarczająco podekscytowani korzyściami, jakie kryptowaluty wciąż zyskują na popularności.

Ogólnie rzecz biorąc, najlepsze przetwarzanie kart kredytowych dla małych firm

Creditcardprocessing.com to dobry wybór dla wszystkich z wyjątkiem najmniejszych firm i oferuje najlepsze usługi dla firm przetwarzających od 2500 do 75 000 USD miesięcznie. Jest świetny dla nowych firm, ponieważ łatwo jest rozpocząć bez pieniędzy, a także oferuje wiele gratisów.

Uwaga redaktora: Szukasz przetwarzania kart kredytowych dla swojej firmy? Jeśli potrzebujesz informacji, które pomogą Ci wybrać ten, który jest dla Ciebie odpowiedni, skorzystaj z poniższego kwestionariusza, aby nasz partner, BuyerZone, udzielił Ci bezpłatnych informacji:

Najlepsze przetwarzanie kart kredytowych dla firm, które potrzebują obsługi klienta

Cayan Merchant Services cieszy się doskonałą reputacją w branży, zdobywając uznanie wielu niezależnych recenzentów. Otrzymuje wysokie uznanie za szybką i uprzejmą obsługę klienta i wsparcie produktu, a także jest jednym z niewielu procesorów, który podaje ceny wraz z wyborem terminala. A jeśli pomocna dłoń jest dla Ciebie ważna, kluczem do sukcesu jest koncentracja na kliencie.

Najlepsze przetwarzanie kart kredytowych dla firm z mikro transakcjami

Paypal ma wiele do zaoferowania, oferując opcje dla szerokiej gamy użytkowników i natychmiastowy dostęp do środków. Chociaż wiele funkcji zapewnia rozwiązania dla sprzedawców internetowych, zbieranie funduszy na cele charytatywne i nie tylko, jest to najbardziej opłacalna opcja dla małych sprzedawców detalicznych, którzy generują dużą liczbę mikrotransakcji o wartości 10 USD lub mniej.

Najlepsze przetwarzanie kart kredytowych dla restauracji i sprzedawców detalicznych

Square jest znany jako innowator w przetwarzaniu kart kredytowych dla małych firm i otrzymuje wysokie oceny od użytkowników w segmentach restauracyjnym i detalicznym. Klienci uwielbiają łatwość obsługi i szybki dostęp do środków.

Nasza metodologia

Aby znaleźć najlepsze rozwiązania w zakresie przetwarzania kart kredytowych dla małych firm, zaczęliśmy od rozmowy z samymi właścicielami firm, a także z profesjonalistami, którzy im doradzają. Zapytaliśmy, jakiego procesora teraz używają, co wpłynęło na ich wybór, co im się podoba i bez czego mogliby żyć. Odkryliśmy, co nie jest zaskoczeniem, że dostępność funduszy jest kluczowym problemem. Właściciele firm cenią również łatwość obsługi, rozsądną cenę i niskie koszty konfiguracji.

Przeprowadziliśmy również szeroko zakrojone badania w Internecie, przeczytaliśmy setki recenzji i skarg konsumentów oraz przejrzeliśmy liczne witryny z recenzjami. Następnie zawęziliśmy naszą listę procesorów do najczęściej wymienianych nazw.

Na podstawie krótkiej listy 10 firm przeanalizowaliśmy witrynę każdego procesora, aby porównać i porównać oferowane opcje. Obejrzeliśmy ich filmy instruktażowe i przejrzeliśmy oferowane przez nich zasoby klientów.

Na podstawie naszych badań opracowaliśmy następujące kryteria, które wykorzystaliśmy do oceny każdej firmy obsługującej karty kredytowe:

Elastyczność warunków

Warunki leasingu sprzętu

Zapewnione bezpłatne terminale

Bezpłatne programowanie istniejących terminali

Konta wysokiego ryzyka

Oto pełna lista firm, którym się przyjrzeliśmy, w tym cztery, które znalazły się na naszej ostatecznej liście: CreditCardProcessing.com, Cayan Merchant Services, Paypal i Square.

Flagship Merchant Services to jeden z najwyżej ocenianych podmiotów przetwarzających karty kredytowe, wybrany przez creditcardprocessing.net jako Procesor Roku 2017. Główną zaletą firmy jest jej elastyczność. Nie są wymagane żadne długoterminowe umowy, założenie konta trwa jeden dzień roboczy po zatwierdzeniu, a środki handlowe są dostępne w ciągu dwóch dni roboczych, zgodnie ze średnią branżową. Firma zapewnia jeden bezpłatny terminal i bezpłatnie przeprogramuje istniejące terminale.

Chociaż obsługa klienta może być nierówna, a na stronie internetowej nie są dostępne żadne informacje o cenach, najważniejsze jest to, że Flagship jest dobrze ceniony w branży i oferuje konkurencyjne ceny. Jest to szczególnie dobry wybór dla firm o dużej objętości. Flagship oferuje niestandardowe opcje cenowe z rabatami za duże transakcje.

CreditCardProcessing.com to wszechstronny dobry wybór dla każdej firmy. Oferuje niskie całkowite koszty przetwarzania i indywidualne rozwiązania. Nowi klienci mogą zacząć bez żadnych pieniędzy, a także otrzymują sporo gratisów: swiper MobilePay G4X, który działa z Apple i Androidem, a także bezpłatne konfiguracje dla Authorize.net, koszyka i wirtualnego terminalu. Oferują wielopoziomowe ceny z elastycznymi opcjami, miesięczną obsługą i brakiem opłat za rozwiązanie umowy.

Sam’s Club Merchant Services odsprzedaje usługi przetwarzania kart kredytowych świadczone przez First Data. Sam’s Club dodaje znacznik, ale nie widzieliśmy żadnej dodatkowej wartości. Nazwa marki może spodobać się lojalnym klientom Sam’s Club, ale słaba przejrzystość cen, słaba obsługa klienta i narzuty bez wartości dodanej sugerują, że powinieneś unikać tego procesora. Jeśli pociąga Cię system Clover firmy First Data, sugerujemy udać się bezpośrednio do źródła. To samo dotyczy przetwarzania kart kredytowych Costco, które odsprzedaje usługi oferowane przez Elavon.

Cayan Merchant Services to nasz najlepszy wybór dla handlowców, którzy cenią sobie wyjątkową obsługę klienta, a oferta usługowa przetwórcy jest ekspansywna. Ceny interchange-plus – uważane za najbardziej uczciwą i przejrzystą formę ustalania cen dla sprzedawców – zapewniają opłacalność ich usług, a także oferują miesięczne umowy, bez opłaty za wcześniejsze rozwiązanie umowy, żadnych opłat za założenie konta i żadnych opłat za zgłoszenie. Dla wielu małych firm to dobry wybór.

Payline Data otrzymuje wysokie oceny za przejrzyste i uczciwe praktyki sprzedażowe, a także za działalność filantropijną i społeczną „dobrego obywatela korporacyjnego. Uważamy, że jest to najlepszy procesor dla organizacji charytatywnych, ponieważ oferuje obniżone ceny dla organizacji charytatywnych 501 (c) (3). Payline oferuje również ceny interchange plus dla wszystkich sprzedawców, rozliczenia miesięczne, brak opłat za przedterminowe rozwiązanie umowy oraz standardowe iw pełni przejrzyste plany cenowe oparte na typie działalności. Firma może się również pochwalić profesjonalną, przyjazną dla użytkownika stroną internetową oraz doskonałą obsługą klienta.

Paypal oferuje jedne z najbardziej wszechstronnych usług i wyróżnia się w przetwarzaniu kart kredytowych online. Paypal jest niezwykle łatwy w konfiguracji i obsłudze; Firmy mogą niemal natychmiast rozpocząć przetwarzanie swoich kart kredytowych online. Nie ma żadnych umów, opłat za rozwiązanie umowy, a środki handlowe są dostępne natychmiast. Ceny są przejrzyste. Ze względu na te cechy wybraliśmy Paypal jako najlepszą opcję dla sprzedawców z dużą liczbą mikro transakcji, ponieważ oferują one najlepsze i najbardziej wyspecjalizowane ceny dla tego typu handlowców.

Stripe zyskał wiele uwagi dzięki funduszom venture capital i inwestorom takim jak Elon Musk i Peter Thiel, którzy założyli rywala Paypal. Ale firma zajmuje się czymś więcej niż tylko przetwarzaniem kart kredytowych – jest skierowana do programistów z wyborem narzędzi, które ułatwiają wszystko, od płatności w aplikacji po transakcje na rynku. Bezpieczeństwo jest doskonałe, z solidną funkcją wykrywania oszustw. Stripe oferuje ceny zgodnie z rzeczywistym użyciem, akceptuje ponad 100 różnych walut i ułatwia natychmiastowe przelewy kart debetowych. To jedna z najlepszych opcji dla programistów, dużych firm i platform handlowych.

TSYS Merchant Solutions jest głównym procesorem dla firm o złożonych potrzebach przetwarzania. Może to być zbyt kosztowne dla mniejszych sprzedawców (wolumen poniżej 4000 USD miesięcznie), ale ten procesor może dostosować ceny dla procesorów o dużej objętości. Oferuje terminale przewodowe i bezprzewodowe, a wszystkie modele obsługują chipy (EMV). Warunki leasingu nie są jednak świetne, więc lepiej kupić własny terminal. Ale jest problem: będziesz musiał zapłacić opłatę programową. Wszystkie umowy z kontami handlowymi są zawierane na okres trzech lat i obowiązuje opłata za wcześniejsze rozwiązanie umowy w wysokości 250 USD. W przypadku pewnych negocjacji możesz jednak uzyskać zwolnienie z opłaty.

Intuitowe przetwarzanie kart kredytowych (Quickbooks Payments) to rozwiązanie tylko dla użytkowników oprogramowania księgowego Quickbooks. W rzeczywistości jest to jedno z pierwszych pytań zadawanych w witrynie internetowej, a jeśli odpowiedź brzmi „ nie ”, zostaniesz przekierowany na stronę Intuit GoPayment, jej mobilnej usługi przetwarzania płatności – która otrzymała mniej – rewelacyjne recenzje. Ceny mogą być mylące i trudno je anulować. Jeśli nie jesteś użytkownikiem Quickbooks i naprawdę przywiązujesz się do oprogramowania księgowego, sugerujemy kontynuowanie.

Kwadratowe przetwarzanie kart kredytowych jest hitem zarówno wśród restauracji, jak i sprzedawców detalicznych. Uwielbiają łatwość korzystania z niego, ale jeszcze bardziej podoba im się dostępność środków tego samego dnia. Jakby tego było mało, jest cena. Square pobiera zryczałtowaną stawkę 2,75% za transakcje przeciągnięte, 3,5% + 0,15 USD za transakcje z kluczem i 2,9% + 0,30 USD za transakcje online. To wszystko – żadnych opłat miesięcznych, żadnych opłat za wyciągi i żadnego minimum. Square oferuje również najbardziej zaawansowane rozwiązanie do przetwarzania mobilnego dostępne bez miesięcznej opłaty i oferuje szeroki wybór funkcji. Nic dziwnego, że jest tak popularny.

Ten artykuł został zaktualizowany październik 2018 r., Luty 2020 r.