Jaka jest ocena kredytowa potrzebna do ubiegania się o karty kredytowe Travel Rewards?

Category: Nową Kartę
17 lutego 2021

Chcesz ubiegać się o nową kartę kredytową Travel Rewards, ale nie jesteś pewien, czy Twój wynik kredytowy jest wystarczająco wysoki? Jeśli masz dobry lub doskonały kredyt, najprawdopodobniej kwalifikujesz się do standardowych podróżnych kart kredytowych. Nawet jeśli masz uczciwy wynik kredytowy w latach 600-tych, nadal możesz kwalifikować się do wielu kart. Sprawdźmy, jaka jest ocena kredytowa potrzebna do ubiegania się o karty kredytowe Travel Rewards.

Zanim przyjrzymy się różnym kartom kredytowym z nagrodami za podróże, najpierw wyjaśnijmy poniżej różnicę między uczciwym, dobrym i doskonałym kredytem.

 • Uczciwy kredyt: 600-699
 • Dobry kredyt: 700-799Doskonały kredyt: 800+Jak się przekonasz, wiele kart z nagrodami podróżnymi wymaga dobrego lub doskonałego kredytu. Chociaż nadal możesz kwalifikować się do wielu kart, jeśli Twój wynik wynosi co najmniej 650 i masz solidną historię kredytową. Nawet jeśli masz wynik w wysokości 600, nadal możesz kwalifikować się do otrzymania kilku kart nagród, zwłaszcza kart kredytowych z nagrodami linii lotniczych.

  Elastyczne nagrody za podróż

  Jeśli chcesz zdobyć punkty premiowe, które można wymienić na dowolny zakup podróży, będziesz potrzebować elastycznej karty nagrody podróży. Karty te zwykle wymagają dobrych lub doskonałych wyników kredytowych co najmniej 700 (dobry kredyt).

  Wszystkie dostępne informacje o zdolności kredytowej zostały dostarczone przez Credit Karma.

  Chase Sapphire Preferred

  Wymagana ocena kredytowa: dobra lub doskonała (700+) Średnia ocena kredytowa: 736 Typowa niska ocena: 646

  Chase Sapphire Preferred to jedna z najlepszych kart kredytowych z nagrodami w postaci elastycznych podróży i wymaga od dobrego do doskonałego wyniku. Możesz zdobyć dwa punkty za każdego dolara wydanego na podróże i posiłki. Prawdziwa wartość Sapphire Preferred to opcje wykupu. Punkty są warte 1,25 centa każdy (10000 punktów = 125 USD), jeśli zarezerwujesz kolejną podróż z Chase lub możesz je przenieść w stosunku 1: 1 do wielu najlepszych programów lojalnościowych linii lotniczych i hoteli, takich jak United, Southwest, IHG, Marriott, i Hyatt.

  Karta Barclaycard Arrival Plus World Elite MasterCard

  Wymagana ocena kredytowa: dobra lub doskonała (700+) Średnia ocena kredytowa: 736 Typowa niska ocena: 684

  Karta Barclaycard Arrival Plus World Elite MasterCard ma nieco bardziej sztywne zasady akceptacji. Ta karta zarabia dwie mile za dolara przy każdym zakupie. Wymieniasz mile na środki na zestawieniu podróży ze współczynnikiem wykorzystania 1% (10 000 mil = 100 USD). Ale otrzymasz także 5% premii za wykup (5 USD za każde 100 USD kredytu na wyciągu) za mile, które można wykorzystać następnym razem.

  Mile premiowe nie wygasają, dopóki konto pozostaje w dobrej kondycji.

  Premier Rewards Gold od American Express

  Złota karta American Express Premier Rewards (Zdjęcie: American Express)

  Wymagana ocena kredytowa: dobra lub doskonała (700+) Średnia ocena kredytowa: 729 Typowa niska ocena: 658

  Premier Rewards Gold od American Express zapewnia 3x punkty za loty zarezerwowane bezpośrednio w liniach lotniczych, 2x punkty w amerykańskich restauracjach, stacjach benzynowych i sklepach spożywczych oraz 1 punkt za wszystkie inne zakupy.

  Jest również wyposażony w 100 USD na poczet opłat lotniczych, a roczna opłata w wysokości 195 USD (zniesiona w pierwszym roku) jest przystępną cenowo alternatywą dla Platynowej Karty American Express, która zasadniczo ma ten sam standard oceny zdolności kredytowej.

  Karty kredytowe Airline Reward

  Jeśli masz wynik kredytowy w latach 600, najlepszym rozwiązaniem są karty kredytowe linii lotniczych. Niektóre z elitarnych kart nadal wymagają dobrego lub doskonałego kredytu, ale inne mają średnią zdolność kredytową rzędu 600.

  Southwest Rapid Rewards

  Wymagana ocena kredytowa: od przeciętnej do doskonałej (600+) Średnia ocena kredytowa: 670 Typowa niska ocena: 607

  Każda z kart kredytowych Southwest jest świetną opcją, jeśli masz zdolność kredytową w latach 600. Przez ograniczony czas możesz otrzymać premię za rejestrację w wysokości do 60000 punktów Rapid Rewards i zarobić 2 mile za każdego 1 $ na zakupach Southwest i partnerów turystycznych. Każdego roku możesz również zdobyć 6000 punktów premii rocznicowej w programie Southwest Rapid Rewards Premier oraz 3000 punktów premii dzięki karcie kredytowej Southwest Rapid Rewards Plus. Wszystkie zdobyte punkty nagrody za zakup liczą się również w ramach dorocznej przepustki Southwest Companion Pass!

  United MileagePlus Explorer

  Wymagana ocena kredytowa: dobra lub doskonała (700+) Średnia ocena kredytowa: 714 Typowa niska ocena: 633

  Karta United Mileage Plus Explorer firmy Chase to kolejna dobra opcja. Z taryfami nagród krajowych zaczynającymi się od 10 000 mil, United ma przyzwoite ceny biletów-nagród i wiele opcji docelowych. Dodatkowo są partnerem w podróży 1: 1 z Chase Sapphire Preferred. Kilka korzyści związanych z kartą to 2 mile za 1 dolara na zakupy w United, pierwsza sztuka bagażu jest sprawdzana bezpłatnie, pierwszeństwo wejścia na pokład i dwa jednorazowe bilety do salonu United Explorer każdego roku.

  Karta kredytowa Gold Delta SkyMiles

  Wymagana ocena kredytowa: od przeciętnej do doskonałej (600+) Średnia ocena kredytowa: 675 Typowa niska ocena: 624

  Istnieje kilka odmian karty kredytowej Delta SkyMiles. Złota Delta jest dobrą opcją, jeśli twoja zdolność kredytowa jest w 600. Korzyści wynikające z karty obejmują dwie mile za każdego dolara w zakupach Delta, jedną bezpłatną sztukę bagażu rejestrowanego dla maksymalnie dziewięciu osób, pierwszeństwo wejścia na pokład oraz roczną opłatę w wysokości 95 USD za pierwszą osobę.

  Możesz również otrzymać ograniczoną czasowo ofertę 60 000 bonusowych SkyMiles, jeśli złożysz wniosek przed 05.07.17.

  Karty kredytowe Hotel Rewards

  Ostatnia sekcja dotyczy kart kredytowych z nagrodami za podróże hotelowe. Oferty te często mają średni wynik kredytowy w 700, ale nadal można uzyskać zatwierdzenie z wynikiem w 600.

  Marriott Rewards Premier

  Wymagana ocena kredytowa: dobra lub doskonała (700+) Średnia ocena kredytowa: 721 Typowa niska ocena: 638

  Marriott Rewards Premier firmy Chase to niesamowita karta, ponieważ punkty można wymienić w dowolnym obiekcie sieci Marriott, Starwood lub Ritz-Carlton. Otrzymujesz także 5 punktów za każdego dolara za pobyty w hotelach Marriott, Starwood lub Ritz-Carlton. Jako dodatkowy bonus możesz również zdobyć 2 punkty za każdego dolara za bezpośrednie zakupy w liniach lotniczych, wypożyczalnie samochodów i restauracje. Co roku otrzymujesz bezpłatny nocleg z okazji rocznicy pobytu w dowolnym hotelu sieci Marriott kategorii 1-5.

  Karta kredytowa Starwood Preferred Guest od American Express

  Wymagana ocena kredytowa: dobra lub doskonała (700+) Średnia ocena kredytowa: 743 Typowa niska ocena: 657

  Często uważany za jedną z najlepszych kart nagród hotelowych, Amex SPG jest zdecydowanym faworytem fanów. Jeśli często przebywasz w nieruchomościach Starwood, potrzebujesz tej karty, aby szybko zgarnąć nagrody za noce, które zaczynają się od zaledwie 4000 punktów. W obiektach Starwood i Marriott otrzymasz 2 punkty Starpoints za każdego dolara. Jako bonus za rejestrację możesz zdobyć 25 000 punktów bonusowych, za które otrzymasz pięć nagród w postaci nocy lub które można wymienić na loty lotnicze u 150 partnerów lotniczych.

  Podsumowanie

  Wielu podróżnych szuka ofert bonusowych i dodatkowych korzyści związanych z kartą, rozważając nową kartę kredytową Travel Rewards. Jeśli jednak wątpisz, że Twoja ocena kredytowa jest wystarczająco wysoka, aby zostać zatwierdzonym, możesz nie składać wniosku, dopóki nie uzyskasz oceny kredytowej potrzebnej do ubiegania się o karty kredytowe z nagrodami podróżnymi bez odmowy. Jeśli nadal próbujesz zbudować swoją zdolność kredytową, największe szanse możesz mieć dzięki kartom lojalnościowym linii lotniczych.