Jak stworzyć adres bitcoin

Category: Bitcoin Jest
17 lutego 2021

W tym pokoleniu, w którym technologia bardzo ułatwia nam życie, codziennie ciężko staramy się dostosować do nowego rozwoju. Bitcoin, nowa kryptowaluta będąca formą elektronicznej gotówki. Wiele firm przyjęło ten nowy elektroniczny sposób płatności. Osoby fizyczne i organizacje biznesowe używają Bitcoin jako środka płatności online.

W tym poście pokażę Ci krok po kroku, jak stworzyć własny adres Bitcoin, którego można użyć do wysyłania i odbierania Bitcoinów.

Zanim dowiemy się, jak utworzyć adres Bitcoin, zapoznajmy się z podstawowymi pojęciami dotyczącymi kryptowaluty Bitcoin i kilkoma często zadawanymi pytaniami.

CZYM JEST BITCOIN?

Bitcoin jest w zasadzie rodzajem waluty cyfrowej, w której techniki szyfrowania są zwykle używane do regulowania generowania jednostek waluty, a teraz do weryfikacji transferu środków. Jest to również zdecentralizowana forma elektronicznej gotówki, która jest niezależna od banku centralnego lub administratora, którą można przesyłać z sieci peer to peer.

CO TO JEST ADRES BITCOIN?

Adres Bitcoin jest jak adres e-mail, który jest tokenem jednorazowego użytku używanym do wysyłania Bitcoinów od osób do osób. Prawdopodobnie chcesz otrzymać pieniądze z innego kraju; Bitcoin może być środkiem płatniczym. Możesz go również używać do płacenia za rzeczy online.

KTÓRE KRAJE WSPIERAJĄ BITCOINY DO TRANSAKCJI

Zdecydowanie tak wiele krajów obsługuje Bitcoin, że istnieje obszerna lista krajów obsługujących Bitcoin, napisana i zweryfikowana przez Wikipedię. Możesz kliknąć tutaj, aby uzyskać pełną listę. Jeśli Twój kraj nie obsługuje Bitcoin, zawsze jest wyjście, zawsze możesz skontaktować się ze mną, jeśli potrzebujesz wyjścia.

KTO MOŻE KORZYSTAĆ Z BITCOINÓW?

Zasadniczo każdy może używać Bitcoin w takim stopniu, w jakim obsługuje go twój kraj. Mimo że nie podano określonego wieku, musisz mieć co najmniej 18 lat, zanim będziesz mógł używać Bitcoin do transakcji.

CZY MOGĘ PRZENIESIĆ BITCOIN NA MOJE KONTO BANKOWE?

Cóż, niektóre kraje obsługują to, na przykład w Nigerii, możesz faktycznie przerysować Bitcoiny bezpośrednio na swoje konto bankowe za pomocą Luno. Luno zostało wprowadzone niedawno, aby umożliwić użytkownikom końcowym ponowne pobranie środków na Twoje konto bankowe i zanim będziesz musiał to zrobić, musisz mieć ważne środki identyfikacji.

Teraz, gdy dowiedzieliśmy się kilku rzeczy o Bitcoin, stwórzmy teraz dla Ciebie adres Bitcoin.

JAK TWORZYĆ DARMOWY ADRES BITCOIN 1. Istnieje wiele stron internetowych, które pozwalają na utworzenie adresu Bitcoin, na razie polecę Binance utworzenie adresu Bitcoin. Odwiedź witrynę Binance tutaj . Jak pokazano na zrzucie ekranu, wprowadź swój aktywny adres e-mail i kliknij Rozpocznij.

2. Następnie wybierz, czy potrzebujesz tego adresu do celów biznesowych czy prywatnych. W tym samouczku będziemy używać indywidualnych plików. Po prostu podaj swoje imię i nazwisko, wybierz dobrze zabezpieczone hasło i udowodnij, że nie jesteś robotem. Następnie kliknij Utwórz konto.

3. Następnie musisz odwiedzić swoją skrzynkę pocztową i sprawdzić link weryfikacyjny, aby aktywować konto. Jeśli nie widzisz żadnego linku weryfikacyjnego, możesz również sprawdzić folder ze spamem, aby znaleźć łącze. Jeśli nadal nie widzisz linku, wyślij go ponownie do swojej skrzynki pocztowej.

4. Kiedy otrzymasz wiadomość, po prostu kliknij zweryfikuj mój adres e-mail, a zostaniesz przeniesiony na stronę, na której musisz wpisać swój numer roboczy. Pamiętaj, że po wprowadzeniu numeru otrzymasz kod weryfikacyjny.

5. Teraz, gdy pomyślnie zweryfikowałeś swój numer, czas uzyskać działający adres Bitcoin. Zwykle zostaniesz przekierowany na stronę główną, po prostu przejdź do narzędzi, jak pokazano na zrzucie ekranu poniżej. Po prostu kliknij wygeneruj adres Bitcoin, a Twój adres zostanie wygenerowany automatycznie

6. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to skopiować go i zapisać w miejscu, które możesz zapamiętać. Jeśli chcesz otrzymać pieniądze od kogoś z innego kraju, po prostu wyślij mu adres, a będą mogli wysłać Ci Bitcoin.

Gratulacje, pomyślnie utworzyłeś swój pierwszy adres Bitcoin, zacznij dokonywać transakcji już teraz.

Dobrze jest udostępnić ten post, jeśli był pomocny; dobrze jest udostępnić ten post swoim znajomym.