Jak otworzyć konto bankowe PNC

17 lutego 2021

PNC Bank oferuje szeroki wachlarz usług dla różnych klientów, od osób fizycznych i małych firm po korporacje i instytucje rządowe.

Kontynuuj czytanie naszego przewodnika, który pomoże Ci znaleźć odpowiednie konto, jakie ważne dokumenty są potrzebne do jego otwarcia oraz jak grać osobiście lub online!

Pe rformance Wybierz Sprawdzanie P erformance Sprawdzenie Sprawdzanie standardowe25 $25 $25 $25 USD; uprawnieni klienci mogą zrezygnować z opłaty15 $7 USD0 USD we wszystkich lokalizacjach PNC i bankomatach innych niż PNC Bank0 USD we wszystkich lokalizacjach PNC i bankomatach innych niż PNC Bank0 USD we wszystkich lokalizacjach PNC i bankomatach innych niż PNC Bank36 USD36 USD36 USD25 $25 $25 $ Opłaty i funkcje konta oszczędnościowego PNC oferuje do wyboru dwa różne rodzaje kont oszczędnościowych. Rzuć okiem na różnicę, aby zdecydować, co jest dla Ciebie lepsze:

Wysokie zyski z P NC Standardowe oszczędności0 USD25 $0 USD5 USD; uprawnieni klienci mogą zrezygnować z opłaty0 USD we wszystkich bankomatach PNC; 3 do 5 USD we wszystkich innych bankomatach0 USD we wszystkich bankomatach PNC; 3 do 5 USD we wszystkich innych bankomatach36 USD36 USD2,00%0,01%Jak uniknąć niechcianych opłatNajlepszym sposobem uniknięcia niechcianych opłat, które mogą pojawić się w banku, jest uzyskanie informacji o tym, co się dzieje. Otwierając konto, powinieneś mieć dostęp do pełnego harmonogramu opłat dla każdego konta bankowego, na które możesz się zarejestrować. Pozwoli to uniknąć płacenia 36 USD za opłatę za debet w rachunku bieżącym PNC

Ponadto PNC może również pobierać opłatę za korzystanie z bankomatu, który nie jest powiązany z bankiem PNC. Aby uniknąć tej opłaty od 3 do 5 USD, użyj bankomatu PNC Bank, jeśli to możliwe.

Jak chronić swoje konto bankoweW dzisiejszej erze cyfrowej wszystko przeniosło się do świata online, w tym przestępstw Oto kilka środków ostrożności, które należy podjąć, aby uniknąć oszustw:

Oferty banków, które mogą Ci się spodobać

Zobacz nasze najlepsze bonusy bankowe aktualizowane codziennie, aby zarobić do 1000 $ darmowych pieniędzy. Znajdź popularne oferty czeków, takie jak Chase Bank, HSBC Bank, TD Bank, Huntington Bank, BBVA, Discover Bank i CIT Bank. Zobacz również nasze najlepsze stawki za oszczędności i płyty CD.
NASZE AKTUALNE NAJLEPSZE PROMOCJE

Chase Business Checking 300 $ bonusu Chase Private Client 2000 $ premii Chase Total Checking® 200 $ bonusu Chase Savings SM $ 150 Bonus HSBC Premier Sprawdzanie bonusu 450 $ HSBC Premier sprawdza do 600 USD HSBC Advance Checking 200 $ Bonus HSBC Advance Checking do 240 USD TD Bank Premier Sprawdzanie bonusu 300 $ Dogodny bank TD Sprawdzanie bonusu 150 $ Huntington 25 Sprawdzanie bonusu 500 $ Huntington 5 Sprawdzanie bonusu 200 $ Huntington Asterisk-Free Checking 150 $ Bonus Huntington Unlimited Plus Business Checking Bonus 750 $ Huntington Unlimited Business Checking Bonus 400 $ Huntington Business Checking 100 $ 200 bonusu Ally Invest do 3500 $ premii Aspiracja Wydaj i oszczędzaj 100 $ BonusSpis treści

Kroki związane z otwarciem konta PNC 1. Zdecyduj, które konto otworzyć PNC oferuje różne konta, więc konto PNC, które chcesz otworzyć, będzie zależało od twoich bieżących potrzeb bankowych.

Tradycyjne rachunki czekowe i oszczędnościowe
 • Performance Select Checking : zapewnia klientom dostęp do najwyższego poziomu korzyści i nagród PNC Bank, a także do bezpłatnych transakcji bankomatowych.
 • Sprawdzanie wyników:Klienci mogą otrzymywać odsetki od sald w wysokości 2000 USD lub więcej. Ponadto w bankomatach PNC Bank nie ma opłat, a klienci mogą korzystać z nieograniczonej liczby wypisywanych czeków.Sprawdzanie standardowe:Klienci, którzy chcą tylko podstawowego konta czekowego, mogą uznać to konto PNC za najlepszą opcję. Zawiera bezpłatne transakcje bankomatowe PNC i nagrody pieniężne.Wysokodochodowe oszczędności PNC:z kontem oszczędnościowym online można uzyskać wysoki roczny zysk w wysokości 2,00%. I możesz otworzyć swoje konto na dowolną kwotę. Standardowe oszczędności: To konto pozwala klientom zarabiać odsetki przy minimalnym saldzie zaledwie 1 USD. Konta w portfelu wirtualnym Wirtualny portfel PNC Bank pomaga zarządzać pieniędzmi online. Dzięki narzędziom online możesz opłacać rachunki, śledzić wydatki, wyznaczać cele oszczędnościowe i nie tylko. Wirtualny portfel to zarówno kontrola, jak i oszczędności, składające się z trzech kont:

  • Wydatki : Twoje podstawowe, nieoprocentowane konto czekowe
  • Rezerwa: oprocentowane konto czekowe na krótkoterminowe oszczędnościWzrost:konto oszczędnościowe, na którym oprocentowane są długoterminowe oszczędnościWirtualny portfel oferuje następujące korzyści:

   • Wyślij pieniądze z Zelle
   • Mobilny depozyt czekowyBezpłatne transakcje w około 9 000 bankomatach PNC Bank; niektóre opłaty PNC za transakcje bankomatowe poza siecią są zwracaneKlienci mogą zarobić 2,15% RRSO, a ci, którzy się kwalifikują, mogą uzyskać jeszcze wyższy wskaźnik relacji. Kwalifikujący się klienci mogą również zarabiać pieniądze dzięki PNC Purchase Payback, spersonalizowanemu programowi nagród opartemu na Twoich nawykach związanych z wydatkami. Zawiera oferty u Twoich ulubionych sprzedawców lub sugeruje podobne firmy, które mogą Ci się spodobać.

    Do wyboru jest kilka wersji wirtualnego portfela. Oto przegląd niektórych funkcji każdej wersji:

    Wirtualny portfel z opcją Performance Select
   • Nieograniczone wypisywanie czeków
   • Zabezpieczenie kredytu w rachunku bieżącymZarabiaj pieniądze dzięki zwrotowi za zakup PNCRabat na zamówienia czekoweBrak opłat za czeki kasjerskie i wstrzymanie płatnościDarmowe ubezpieczenie od kradzieży tożsamości100 USD zniżki na roczną opłatę za wynajem skrytki depozytowejDarmowe przelewy krajoweWirtualny portfel z wydatkami na wydajność
   • Nieograniczone wypisywanie czeków
   • Zabezpieczenie kredytu w rachunku bieżącymZarabiaj pieniądze dzięki zwrotowi za zakup PNCDarmowe ubezpieczenie od kradzieży tożsamości10 USD zniżki na roczną opłatę za wynajem skrytki depozytowejWirtualny portfel
   • Nieograniczone wypisywanie czeków
   • Zabezpieczenie kredytu w rachunku bieżącymZarabiaj pieniądze dzięki zwrotowi za zakup PNCWirtualny portfel student
   • Karta debetowa Visa banku PNC
   • Nieograniczone wypisywanie czeków na koncie WydatkiOchrona debetu i opcje pokryciaJeden darmowy krajowy lub międzynarodowy przelew przychodzący na okres rozliczeniowy 2. Zbierz dane osobowe Jeśli zdecydujesz się złożyć wniosek o konto online lub osobiście, PNC będzie potrzebować następujących dokumentów i informacji od Ciebie, aby spełnić wymagania dotyczące otwarcia konta.

    • Dane osobowe (imię i nazwisko, data urodzenia)
    • Numer ubezpieczenia społecznegoDane kontaktowe (numer telefonu, e-mail, adres)Prawny adres fizycznyWszelkie inne informacje, które pozwolą PNC Bank zweryfikować, czy jesteś tym, za kogo się podajeszSkładając wniosek osobiście, zabierz ze sobą prawo jazdy, dowód osobisty lub dowód wojskowy, aby zweryfikować swoją tożsamość.

     3. Złóż wniosek online lub osobiście Po zebraniu ważnych dokumentów i informacji możesz złożyć wniosek o otwarcie konta w PNC online lub osobiście. Możesz wykonać następujące kroki:

     1. Przejdź do strony głównej PNC
     2. Kliknij typ konta, które chcesz otworzyćWybierz konto, które chcesz otworzyćKliknij „Dowiedz się więcej, a następnie „RozpocznijWypełnij niezbędne informacjeMożesz odwiedzić najbliższy oddział PNC, aby złożyć wniosek osobiście, a przedstawiciel pomoże Ci w procesie aplikacji. Polecamy to nowym klientom PNC, aby mogli uzyskać niezbędny przewodnik!

      Opłaty i funkcje konta PNCPodobnie jak wiele innych dużych banków, PNC zapewnia dostęp do różnych kont czekowych, oszczędnościowych i kont CD. Przeczytaj poniższe tabele, aby zobaczyć główne opłaty i cechy ich rachunków czekowych i oszczędnościowych.

      Sprawdzanie opłat i funkcji konta Poniższa tabela zawiera listę wszystkich minimalnych stawek, opłat i korzyści dla każdego konta czekowego PNC, dzięki czemu możesz zdecydować, który jest odpowiedni dla Ciebie.

  Rachunki czekowe PNC w skrócie Opłaty i funkcje Minimalny depozyt otwarcia Miesięczna opłata za usługę Opłata za wypłatę z bankomatu poza siecią Opłata za debet Opłata za wcześniejsze zamknięcie Rachunki oszczędnościowe PNC w skrócie Opłaty i funkcje Minimalny depozyt otwarcia Miesięczna opłata za usługę Opłata za wypłatę z bankomatu poza siecią Opłata za debet RRSO standardowa