Jak otrzymać wyciąg z konta bankowego w banku ICICI?

Category: Dowolnym Momencie
17 lutego 2021

Uzyskaj wyciąg z konta bankowego w banku ICICI : ICICI Bank to znany bank w Indiach. Posiadacz rachunku może dokonywać szerokiej gamy transakcji po otwarciu rachunku w banku ICICI. Jeśli jednak chcesz sprawdzić wszystkie szczegóły transakcji, potrzebujesz wyciągu z konta ICICI. Wyciąg z konta bankowego nie tylko zawiera wszystkie szczegóły Twoich transakcji, ale także służy jako dowód adresu. Tak więc wyciąg bankowy ICICI może być używany w większości miejsc, w których wymagane jest przesłanie potwierdzenia adresu i nie ma żadnych opłat za uzyskanie wyciągu z konta ICICI. Nie zapomnij przeczytać naszych poprzednich artykułów na temat reaktywacji nieaktywnego konta w banku ICICI oraz procesu przenoszenia rachunku bankowego ICICI do innego oddziału.

Jeśli chcesz mieć wyciąg z konta bankowego w ICICI Bank, masz 2 opcje, w których możesz:

 • Uzyskaj wyciąg bankowy w ICICI Bank Online
 • Uzyskaj wyciąg bankowy w banku ICICI przez wizytę w oddzialeKorzystając z jednej z tych 2 metod, możesz otrzymać wyciąg z konta bankowego ICICI z 6 miesięcy, 1 roku lub z dowolnego innego okresu.

  Kilka ważnych zastosowań wyciągu z konta bankowego ICICI to:

  • Aby ubiegać się o kartę kredytową.
  • Aby ubiegać się o pożyczkę (może być potrzebny 6-miesięczny wyciąg z konta bankowego).Jest to ważny dowód adresu.Przydatne przy wypełnianiu deklaracji podatku dochodowego.Jak otrzymać wyciąg z konta bankowego w banku ICICI?

   Uzyskanie wyciągu z konta bankowego w banku ICICI jest dość łatwe. Pozwól nam najpierw opowiedzieć o procedurze otrzymywania wyciągu bankowego w ICICI Bank metodą online za pomocą bankowości internetowej ICICI Bank.

   Jak uzyskać wyciąg z konta bankowego w ICICI Bank Online?Aby otrzymać wyciąg bankowy w ICICI Bank Online, upewnij się, że masz konto bankowe netto w ICICI Bank. Korzystając z bankowości internetowej w banku ICICI, możesz łatwo pobrać wyciąg z rachunku bankowego ICICI online (e-wyciąg ICICI Bank) . W ramach konta bankowego ICICI Bank Net, otrzymasz opcje przeglądania lub pobierania e-wyciągu ICICI Bank.

   Kroki, aby otrzymać wyciąg z konta bankowego w ICICI Bank Online (e-wyciąg) :

   1) Zaloguj się do internetowego konta bankowego ICICI Bank używając swojej nazwy użytkownika i hasła.

   2) Znajdź opcję Wyciągi z konta .

   3) Aby pobrać i otrzymać wyciąg z konta bankowego ICICI

   • Wybierz konto
   • Wybierz okresPobierz e-OświadczeniePo pobraniu e-wyciągu możesz zrobić jego wydruk lub załączyć go do wiadomości e-mail i przesłać dalej w dowolnym miejscu. Dobrą praktyką jest zapisanie elektronicznej kopii wyciągu bankowego ICICI, ponieważ możesz z niej skorzystać w dowolnym momencie.

    Zalecana lektura:

    Jak uzyskać wyciąg bankowy w ICICI przez wizytę w oddziale?Jeśli nie masz konta bankowego w Internecie, nadal możesz otrzymać wyciąg bankowy ICICI, odwiedzając oddział macierzysty banku ICICI, tj. Oddział, w którym prowadzisz konto. Wystarczy odwiedzić oddział macierzysty banku ICICI i poprosić kierownika ds. Rachunków o przekazanie wyciągu z rachunku bankowego ICICI za określony okres. Kierownik ds. Rachunków poprosi Cię o podanie szczegółów, takich jak imię i nazwisko na koncie, numer konta, okres, za który wymagany jest wyciąg itp.

    Przeczytaj także:

    Zaleca się, abyś miał przy sobie swoją kartę PAN i wszelkie dokumenty potwierdzające adres, ponieważ możesz je pokazać dyrektorowi ds. Rachunków, jeśli chce on zweryfikować Twoją tożsamość.

    Słowa końcowe:Być może zauważyłeś, że wygenerowanie wyciągu z konta bankowego w banku ICICI jest dość łatwe za pomocą dowolnej z wyżej wymienionych metod. Zaleca się, aby w przypadku posiadania konta bankowości internetowej w banku ICICI zawsze preferować metodę otrzymywania wyciągu z konta bankowego ICICI online, ponieważ oszczędza to również dużo energii i papieru.