HELOC & Home Equity Loan Monthly Calculator

Category: Twoje Wyniki
17 lutego 2021

Dowiedz się, ile wyniosłyby Twoje miesięczne płatności za daną linię kapitałową domu lub kwotę pożyczki. Wszystkie pola są wymagane.

Twoje wyniki

Przykładowe płatności miesięczne

Informacje o produkcie

Podział płatności

Zobacz, jaka część Twoich przyszłych płatności trafi na kapitał i odsetki

Czy kwalifikujesz się?Aby kwalifikować się do linii kredytowej pod zastaw Home Equity z okresem pobierania tylko odsetek, potrzebujesz 200 000 USD lub więcej w postaci aktywów osobistych w Citi lub 1 000 000 USD lub więcej w połączonych aktywach osobistych w Citi i innych instytucjach finansowych. Aktywa osobiste obejmują między innymi: depozyty, czeki, oszczędności, rynek pieniężny, inwestycje, certyfikaty depozytowe, akcje i obligacje, emerytury, fundusze inwestycyjne, renty i rachunki powiernicze.

Poczuj komfort w niskiej cenie wstępnej

Wykorzystaj kapitał własny w domu i ciesz się spokojem dzięki ograniczonej czasowo, niskiej oprocentowaniu początkowej linii kredytowej pod zastaw domu.

Następne krokiDowiedz się w ciągu kilku sekund, czy jesteś warunkowo zatwierdzony na linię pod zastaw domu lub pożyczkę, a my skontaktujemy się z Tobą, aby zakończyć proces.

powiązane tematy

Znajdź najlepszą dla siebie stawkę

Podaj kilka szczegółów, aby zobaczyć stawki dostosowane do Twojej wyjątkowej sytuacji.

Opcje na akcje domuIstnieją 2 sposoby wykorzystania kapitału własnego. Pomożemy Ci zrozumieć obie opcje i zdecydować, która z nich najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Potrzebuję pomocy?Poniedziałek-Niedziela: 9: 00-23: 00 ET

Ważne ujawnienia

Warunki i opłaty za konta, programy, produkty i usługi mogą ulec zmianie.

W przypadku nieruchomości położonych na Alasce nie są oferowane linie kapitałowe i pożyczki pod zastaw domu. Linia lub pożyczka pod zastaw domu jest dostępna dla domów jednorodzinnych (w tym spółdzielni w Nowym Jorku, Illinois, Dystrykcie Kolumbii, New Jersey i Maryland). Linie pod zastaw domu są również dostępne dla domów 2-4 rodzin, które są głównymi rezydencjami (z wyjątkiem Teksasu). Pożyczki pod zastaw domu są również dostępne dla domów dwurodzinnych, które są głównymi rezydencjami (z wyjątkiem Teksasu). W Teksasie linie i pożyczki pod zastaw domu są dostępne tylko w przypadku nieruchomości stanowiących zabezpieczenie domu jednorodzinnego, w którym znajdują się główne rezydencje. W żadnym stanie linie i pożyczki pod zastaw domu nie są dostępne dla domów mobilnych. Obowiązują pewne ograniczenia. Linie kredytowe i pożyczki podlegają zatwierdzeniu kredytu. Wszystkie stawki aktualne na dzień ET. Ceny mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

W przypadku linii kredytowych pod zastaw domu: RRSO o zmiennej rocznej stopie oprocentowania (APR) może wynosić od Prime plus% (obecnie% zmiennej APR APR) i tak wysokie jak Prime plus% (obecnie% zmiennej APR APR). Mogą obowiązywać dodatkowe zniżki cenowe. Aby zakwalifikować się do najniższej stawki, klienci muszą spełnić wymagania dotyczące salda relacji (na dzień zamknięcia); mieć doskonały kredyt; korzystać z Citibank Auto Deduct (zautomatyzowanego comiesięcznego obciążenia rachunku depozytowego Citibank) do spłaty; spełniać określone wymogi w zakresie wartości kredytu do wartości aktywów i pozycji zastawu; na zamknięciu wziąć początkowe losowanie w wysokości co najmniej 25 000 USD; i mieć kwotę linii co najmniej 100 000 USD. Stawki będą się różnić w zależności od stanu, w którym znajduje się nieruchomość będąca przedmiotem zabezpieczenia. Zmienna APR APR jest indeksowana według Prime Rate opublikowanej w sekcji „Money Rates w The Wall Street Journal.Maksymalna APR RRSO to 18%. Opłata roczna: 50 USD w okresie losowania (nie dotyczy, jeśli nieruchomość będąca przedmiotem zabezpieczenia znajduje się w Teksasie). Żadna opłata roczna nie zostanie naliczona, jeśli w momencie otwarcia konta jesteś klientem Citigold lub Citi Priority lub pracownikiem Citigroup lub jej spółek zależnych. Klienci, którzy zdecydują się zapłacić koszty zamknięcia, otrzymają dodatkową obniżkę stawki (nie dotyczy, jeśli nieruchomość będąca przedmiotem zabezpieczenia znajduje się w Teksasie). Koszty zamknięcia mogą wahać się od około 680 do 32 000 USD, z wyjątkiem Nowego Jorku, gdzie wahają się one od około 680 do 38 000 USD. Koszty zamknięcia mogą się różnić w zależności od kwoty linii, lokalizacji nieruchomości i wymaganego ubezpieczenia tytułu.W celu odzyskania wszystkich kosztów poniesionych w związku z udzieleniem pożyczki może zostać naliczona opłata za przedterminowe zamknięcie, która może obowiązywać, jeśli zamkniesz konto w ciągu 36 miesięcy (nie dotyczy, jeśli nieruchomość będąca przedmiotem zabezpieczenia znajduje się w Teksasie). Może być wymagane ubezpieczenie mienia i opłata za zwolnienie istniejącej hipoteki. Dotyczy pożyczek o wartości do 1 miliona USD. Brak trzeciego zastawu. Linie kredytu pod zastaw domu są dostępne tylko dla mieszkańców USA.

Linie kredytu pod zastaw domu z okresem pobierania tylko odsetek wymagają, aby pożyczkobiorca (pożyczkobiorcy) posiadał co najmniej 200 000 USD w aktywach osobistych w Citi lub co najmniej 1000000 USD w połączonych aktywach osobistych w Citi i innych instytucjach finansowych. Aktywa osobiste obejmują między innymi: depozyty, czeki, oszczędności, rynek pieniężny, inwestycje, certyfikaty depozytowe, akcje i obligacje, emerytury, fundusze powiernicze, renty i rachunki powiernicze.

W przypadku linii kredytu pod zastaw domu z okresem pobierania wyłącznie odsetek: Twoje miesięczne minimalne płatności w okresie pobierania mogą być tak niskie, jak „tylko odsetki. Jeśli zdecydujesz się spłacić tylko kwotę należnych odsetek, to pod koniec okresu tylko odsetkowego nadal będziesz winny pierwotnie pożyczoną kwotę, a Twoje miesięczne płatności wzrosną, ponieważ musisz spłacić kapitał oraz odsetki. Twoja płatność może wzrosnąć jeszcze bardziej, jeśli wzrośnie Twoja zmienna stopa procentowa. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z bankierem osobistym.

W przypadku pożyczek mieszkaniowych o stałym oprocentowaniu: Twoja roczna stopa oprocentowania (APR APR) może wynosić zaledwie 6,59% APR APR (tak niskie, jak 6,84% APR APR dla nieruchomości w Nowym Jorku) lub nawet 8,54% APR RRSO (aż 8,79 % APR APR dla nieruchomości w Nowym Jorku). Mogą obowiązywać dodatkowe zniżki cenowe. Aby zakwalifikować się do najniższej stawki, klienci muszą spełnić wymagania dotyczące kwoty kredytu, jego wartości i terminu, posiadać doskonałą historię kredytową oraz korzystać z Citibank Auto Deduct (automatycznego comiesięcznego obciążenia rachunku depozytowego w Citibanku) do spłaty. Jeśli pożyczysz 50 000 USD z oprocentowaniem 7,04% APR na okres 30 lat, nie zakładając zaliczki, dokonasz 360 płatności w wysokości około 334,00 USD. Spłaty mogą być dokonywane przez 5, 10, 15, 20, 25 lub 30 lat; jednakże miesięczna kwota spłaty może różnić się od powyższego przykładu w zależności od kwoty pożyczki i wybranego okresu spłaty.Jeśli zamkniesz swoje konto w ciągu 36 miesięcy, może zostać naliczona opłata za przedterminowe zamknięcie, aby odzyskać wszystkie koszty poniesione w związku z udzieleniem pożyczki (nie dotyczy nieruchomości zabezpieczonych w Teksasie). Może być wymagane ubezpieczenie mienia i opłata za zwolnienie istniejącej hipoteki. Pożyczki pod zastaw domu o stałym oprocentowaniu nie są dostępne na pierwszej pozycji zastawu.