Gdzie wydać Bitcoin? Oto 5 najlepszych sposobów na rozpoczęcie.

Category: Jeśli Chcesz
17 lutego 2021

Bitcoin i Blockchain zostały pierwotnie wynalezione, aby zrewolucjonizować sposób, w jaki przechowujemy i przekazujemy wartość jako ludzie.

Chociaż są ludzie, którzy obecnie używają Bitcoin wyłącznie jako inwestycji, programowalność API monet umożliwia w rzeczywistości nieskończone możliwości zastosowań.

Jako przedsiębiorca i inwestor uważam, że nieuniknione jest, że Bitcoin zostanie tutaj – nie tylko dlatego, że go kochamy, ale ze względu na jego wyraźną destrukcyjną zdolność do funkcjonowania jako pieniądz.

Jak zacząć z Bitcoinem:

 • Krok 1: Zdobądź trochę bitcoinów – wydobywaj (tj. Twórz), zarabiaj lub handluj.
 • Krok 2: Skonfiguruj swój pierwszy portfel Bitcoin. Oto doskonały przewodnik.Krok 3: Utwórz publiczny adres Bitcoin. Wygląda mniej więcej tak – 1GX5Vwe5LCfdkQ9V2oDSQsZk9kp2vBxvLKKrok 4: Wyślij niewielką ilość bitcoinów na adres publiczny, który utworzyłeś w swoim portfelu Bitcoin za pomocą funkcji „wyślij w miejscu, w którym otrzymałeś bitcoiny.Krok 5: Jesteś teraz oficjalnym ekspertem w zakresie korzystania z Bitcoin i jesteś gotowy do robienia zakupów, inwestowania, przekazywania darowizn i wysyłania Bitcoinów do wszystkich.Na razie BTC można już wydać na wiele zabawnych i ekscytujących rzeczy. Od gier hazardowych online po inwestowanie w emeryturę – liczba użytkowników rośnie każdego dnia.

  Aby zaspokoić pragnienia tych, którzy już posiadają „Satoshi, oto krótka, ale bardzo słodka lista 5 najlepszych sposobów korzystania z Bitcoin.

  6 najlepszych sposobów wydawania bitcoinów:

  To powiedziawszy, zacznijmy od listy…

  1. Kup karty upominkowe popularnych usług

  Jeśli zastanawiałeś się, gdzie wydajesz bitcoiny we właściwym celu, możesz go użyć w Bitrefill.

  Bitrefill to popularna usługa, która sprzedaje karty podarunkowe do wszystkich popularnych usług. Mają ogromną listę kart podarunkowych dostępnych dla usług takich jak sklep Apple, Amazon, Steam, Playstation, Uber, Bestbuy, Spotify, aby wymienić tylko kilka.

  Usługa oferuje również aplikację mobilną i wbudowany portfel, który pomaga w natychmiastowym zakupie kart podarunkowych.

  Większość z tych Kart podarunkowych może zostać zrealizowana natychmiast lub faktycznie możesz podarować je swoim znajomym i krewnym. Jest to sugerowany przez społeczność sposób wydawania Bitcoinów.

  2. Luksusowe podróże

  Bitcoin to nie tylko dla maniaków techno i finansowych szaleńców. Nawet ci, którzy prowadzą aktywny i luksusowy styl życia, mogą skorzystać z prywatności i zdolności adaptacyjnych Bitcoinów.

  Jego zdolność do przeliczania walut i wysyłania na inne kontynenty sprawia, że ​​jest to świetna, bezpieczna opcja pieniężna dla osób często podróżujących.

  Obecnie loty i rezerwacje hoteli można kupować za pomocą tej kryptowaluty, co zapewnia łatwy dostęp i doświadczenie VIP.

  Chociaż opcje transportu i miejsca docelowego są nadal ograniczone, jeśli chcesz zobaczyć dostępne wakacje, które możesz zarezerwować z BTC, sprawdź Travala.

  Travala istnieje już od jakiegoś czasu i zintegrował się z wieloma partnerami rezerwacyjnymi, w tym z Booking.com. Twierdzą, że oferują najtańsze oferty i pełny zwrot pieniędzy, jeśli można znaleźć oferty tańsze niż Travala. Mają też natywny token o nazwie AVA, który warto poznać. Ogólnie rzecz biorąc, możesz łatwo wydać Bitcoin na rezerwację podróży dla siebie, znajomych, a nawet klientów.

  3. Wysyłaj Bitcoiny do przyjaciół i rodziny na całym świecie

  Kto nie lubi prezentu, który wyróżnia się na tle innych? Zaskocz i edukuj swoich przyjaciół i rodzinę, wysyłając im bitcoiny!

  Nie tylko uwierzą, że jesteś fajnym, modnym prezenterem, ale mogą również rozważyć korzyści płynące z tej ekscytującej technologii.

  • Dzisiaj jest idealny czas dla początkujących, aby dowiedzieć się o Bitcoinie. Jeśli chcesz ułatwić życie swoim bliskim, kup portfele sprzętowe do przechowywania w chłodni Bitcoin, takie jak Ledger Nano X lub Coldcard, i załaduj je bitcoinami.

   Jeśli chcesz być bardziej kreatywny, wyślij im BTC za pomocą papierowego portfela i adresu bitcoin i pozwól im wymyślić, jak je wykorzystać.

   Możesz także użyć strony internetowej, takiej jak CoinBase lub CEX, aby wysłać do nich Bitcoiny.

   4. Hazard online

   Graczy ucieszy fakt, że Bitcoin jest anonimowy i nie podlega kontroli organów regulacyjnych i poborców podatków.

   Dzięki temu gracze mogą z łatwością cieszyć się emocjami związanymi z obstawianiem wysokich stawek bez kogoś, kto oddycha im po plecach.

   Fajne jest to, że nowe technologie są budowane każdego dnia, a hazard Bitcoin staje się coraz bardziej dostępny i przyjazny dla użytkownika dla coraz szerszej publiczności.

   Tworzone są nawet fizyczne maszyny , które akceptują Bitcoin.

   Niektóre z bardziej popularnych witryn hazardowych to:

   Poza faktem, że wysyłanie Bitcoinów brzmi o wiele fajniej niż wysyłanie fizycznych dolarów, hazard z Satoshi jest prywatny, anonimowy i, szczerze mówiąc, mądrzejszy.

   Uwaga : przed skorzystaniem z takich usług należy zapoznać się z lokalnymi przepisami dotyczącymi hazardu internetowego i zakładów sportowych. Nie popieram ani nie polecam nikomu hazardu online, po prostu dzielę się swoimi opiniami.

   5. Wspieraj organizacje charytatywne

   Wierz lub nie, ale Bitcoin faktycznie ułatwia wspieranie organizacji charytatywnych.

   Większość organizacji charytatywnych, chociaż mogą twierdzić, że nie są nastawione na zysk, ponosi szereg wydatków. Często tak naprawdę nie wiesz, dokąd idą twoje pieniądze.

   Dzięki Bitcoin możesz dokładnie śledzić , na który adres Blockchain są wysyłane monety, i upewnić się, że środki są rzeczywiście dostarczane do zamierzonego odbiorcy.

   Bitcoin oszczędza czas i wydajność, eliminując niepotrzebne strony trzecie lub przeszkody, a jednocześnie pomaga większej liczbie ludzi stać się i pozostać wydajnymi.

   Niektóre organizacje charytatywne, które akceptują Bitcoin, obejmują:

   • Wikipedia
   • czerwony KrzyzZielony pokójNajlepszą częścią darowizny za pomocą Bitcoin jest pewność, że możesz przekazać darowiznę i pomóc innym w potrzebie anonimowo i prywatnie jednocześnie eliminując wszelkie obawy związane z oszustwami tożsamości.

    6. Inteligentne inwestycje

    Złożoność i geniusz stojący za Blockchain jako sposób przechowywania bitcoinów jest równoważny pod względem bezpieczeństwa z przechowywaniem aktywów w szwajcarskim banku.

    Zasadniczo prawdziwym wynalazkiem jest tutaj Blockchain i to właśnie powoduje powstanie wielu innych kryptowalut, takich jak Binance, Nexo, Ethereum i wiele innych.

    W połączeniu z ogromną zamiennością i możliwością konwersji na dosłownie dowolną walutę, Bitcoin staje się niezwykle bezpieczną (ale także bardzo zmienną) opcją inwestycyjną.

    Wartość Bitcoin nie zależy od twojej politycznej lokalizacji i jest akceptowana prawie na całym świecie. Prawda jest taka, że ​​będzie istnieć tylko około 21 milionów bitcoinów (może nawet mniej z powodu „spalonych portfeli)… Nie zapominajmy, że na planecie jest ponad 7 miliardów ludzi.

    Wraz ze wzrostem popytu i liczby użytkowników na tę wyjątkową zdecentralizowaną technologię wewnętrzna wartość Bitcoina będzie świecić jaśniej.

    Dzisiejsza inwestycja w Bitcoin pomoże chronić twoje gniazdo przed jakimkolwiek potencjalnym załamaniem gospodarczym jutra i posłuży jako doskonałe zabezpieczenie przed ryzykiem.

    Dobrym pomysłem jest posiadanie większej liczby alternatywnych monet, takich jak Monero, ETH i BNB, ponieważ są one również dobrymi inwestycjami. Możesz użyć narzędzi online, takich jak Binance, aby otrzymać te alternatywne monety w zamian za BTC lub inne kryptowaluty.

    Rzeczy, które możesz zrobić z BitcoinemMamy nadzieję, że podobała Ci się lektura tego artykułu i prawdopodobnie znalazłeś nowy i ekscytujący sposób wykorzystania bitcoinów.

    Niezależnie od powodu chęci uzyskania BTC, ciesz się jazdą! Gdy kieruje się w stronę księżyca, pojawią się guzy i siniaki, ale istnieje wiele świetnych sposobów na wykorzystanie go podczas tej podróży.

    Kto wie, może Ty lub ktoś, kogo znasz, wymyślisz nowe sposoby korzystania z Bitcoin!

    Daj mi znać w komentarzach, jeśli masz jakieś nowe i ekscytujące sposoby korzystania z Bitcoin, które nie zostały omówione w tym artykule!

    Polub ten post? Nie zapomnij go udostępnić!