Gdzie mogę użyć mojej karty Discover?

Category: Naszych Partnerów
17 lutego 2021

Dążymy do pełnej przejrzystości w naszej misji, aby uczynić świat mądrzejszym, szczęśliwszym i bogatszym. Oferty na The Ascent mogą pochodzić od naszych partnerów – to sposób, w jaki zarabiamy – i nie sprawdziliśmy wszystkich dostępnych produktów i ofert. Ta przejrzystość dla Ciebie jest podstawą naszej rzetelności redakcyjnej, na którą nie ma wpływu wynagrodzenie.

Podziel się tą stroną:

Karty Discover nie są powszechnie akceptowane, ale nadal są dość popularne. Oto, gdzie dzisiaj znajduje się akceptacja Discover.

Źródło obrazu: Getty Images

Jeśli nosisz kartę Discover, istnieje duże prawdopodobieństwo, że przynajmniej raz lub dwa razy usłyszałeś przerażający tekst „Przepraszamy – nie bierzemy Discover.

Chociaż prawdą jest, że Discover nie jest tak powszechnie akceptowane jak Visa lub Mastercard, karty Discover mają zaskakująco wysoki współczynnik akceptacji w Stanach Zjednoczonych, a akceptacja międzynarodowa rośnie. Oto lista powodów, dla których Discover nie jest powszechnie akceptowane i gdzie powinieneś spodziewać się możliwości korzystania z karty kredytowej Discover.

Dlaczego Discover nie jest tak powszechnie akceptowane jak Visa czy Mastercard?

Powodów jest kilka. Na przykład:

 • Discover jest emitentem skierowanym bezpośrednio do konsumentów, co oznacza, że ​​nie współpracuje z bankami, które pomagają w promowaniu i dystrybucji jej produktów. Liczba kart Discover w porównaniu z kartami Visa wynosi około jednej siódmej, więc sprzedawcy mogą nie mieć aż tak dużej motywacji, aby je akceptować.
 • Discover czasami obciąża sprzedawców więcej za akceptację kart niż Visa lub Mastercard.Discover nie wdarło się na rynki międzynarodowe tak agresywnie, jak jego rywale.Odkryj akceptację kart w Stanach Zjednoczonych

  Visa i Mastercard mają praktycznie uniwersalną akceptację w Stanach Zjednoczonych. Innymi słowy, jeśli dany sprzedawca akceptuje karty kredytowe, istnieje prawie 100% szansa, że ​​przyjmie karty Visa i Mastercard. Największym wyjątkiem jest Costco, które jest firmą wyłączną na Visa.

  Chociaż Discover nie ma tak uniwersalnego współczynnika akceptacji jak ci rywale, ma dość powszechną akceptację w Stanach Zjednoczonych. 9,3 miliona.

  Innymi słowy, Discover jest akceptowane w zdecydowanej większości (ale nie we wszystkich) miejscach, które akceptują płatności kartą w Stanach Zjednoczonych. W rzeczywistości może Cię zaskoczyć, gdy dowiesz się, że Discover ma znacznie wyższy współczynnik akceptacji niż American Express.

  Jeśli masz kartę kredytową Discover, powinieneś móc z niej korzystać praktycznie wszędzie, ale nie jest złym pomysłem trzymanie w portfelu również karty z logo Visa lub Mastercard, na wypadek, gdybyś usłyszał: „Przepraszamy – nie bierzemy Discover. Małe firmy to miejsca, w których najprawdopodobniej napotkasz problem z akceptacją karty Discover.

  Odkryj akceptację kart poza Stanami Zjednoczonymi

  Niestety karty Discover nie są powszechnie akceptowane poza Stanami Zjednoczonymi, więc mogą nie być najlepszymi podróżnymi kartami kredytowymi, które można zabrać podczas następnej podróży. Visa i Mastercard to najczęściej używane sieci płatności kartami za granicą, podczas gdy Discover i American Express są nadal bardzo zorientowane na Stany Zjednoczone. Ponadto płatności kartą nie są w ogóle powszechnie stosowanenawielu rynkach międzynarodowych.

  Nie oznacza to jednak, że Twoja karta Discover jest koniecznie bezużyteczna podczas podróży międzynarodowych. Discover jest w pewnym stopniu akceptowane w 190 krajach i terytoriach na całym świecie. Według narzędzia akceptacji kart kredytowych na stronie Discover, na wielu rynkach używane są karty Discover. Firma twierdzi, że w niektórych krajach, takich jak Wielka Brytania, Kanada i Australia, jest „umiarkowana akceptacja, podczas gdy w innych miejscach, takich jak Hiszpania i Francja, akceptacja jest wprawdzie niska.

  Jest wiele miejsc, w których karty Discover nie są w ogóle akceptowane, na przykład w większości Afryki i Bliskiego Wschodu oraz w kilku krajach w Azji, Europie i Ameryce Południowej. Jeśli planujesz podróż do któregokolwiek z tych miejsc, proponuję sprawdzić witrynę Discover, aby sprawdzić, czy firma jest tam obecna.

  Warto również zauważyć, że karty Discover mogą być używane do pobierania gotówki z bankomatów na wielu rynkach zagranicznych, nawet jeśli akceptacja sprzedawcy jest dość niska.

  Chociaż nie sugerowałbym polegania na karcie kredytowej Discover jako jedynego środka na pokrycie wydatków podczas podróży za granicę, w zależności od tego, dokąd się wybierasz, może to być całkiem przydatne. Jeśli możesz znaleźć sprzedawców, którzy akceptują Discover, pamiętaj, że karty Discover nie mają żadnych opłat za transakcje zagraniczne.

  Najważniejsze, jeśli nosisz kartę Discover

  Istnieje kilka ważnych powodów, dla których warto mieć przy sobie kartę kredytową Discover. Karty Discover zazwyczaj mają wiodące w branży programy zwrotu gotówki, hojne oferty początkowej RRSO w wysokości 0% oraz kilka innych wspaniałych korzyści bez rocznej opłaty. W rzeczywistości regularnie znajdują się produkty Discover na naszej liście najlepszych kart kredytowych.

  Aby było jasne, wskaźnik akceptacji kart kredytowych Discover jest więcej niż wystarczający, aby móc używać karty Discover jako podstawowej karty kredytowej. Jednak nie jest topowszechnieakceptowane, więc dobrym pomysłem jest posiadanie w portfelu doskonałej karty kredytowej z innej sieci przetwarzania płatności.

  Nasz ekspert od kart kredytowych korzysta z tej karty i może zarobić 1148 USD (poważnie)

  Tak długo, jak spłacasz je co miesiąc, karty kredytowe są nie do pomyślenia dla doświadczonych Amerykanów. Chronią przed oszustwami znacznie lepiej niż karty debetowe, pomagają podnieść Twoją zdolność kredytową i mogą każdego roku odkładać setki (lub tysiące!) Dolarów z powrotem do kieszeni.

  Ale przy tak wielu dostępnych kartach musisz mądrze wybierać. Ta najwyżej oceniana karta umożliwia płacenie 0% odsetek od zakupów do końca 2021 r., Oferuje jedne z najbardziej hojnych nagród cashback, jakie kiedykolwiek widzieliśmy (do 5%!), I nadal ma roczną opłatę w wysokości 0 USD.

  Dlatego nasz ekspert – który przejrzał setki kart – zapisał się na tę kartę osobiście. Kliknij tutaj, aby uzyskać bezpłatny dostęp do najlepszego wyboru naszych ekspertów.