Czy możesz korzystać z PayPal na Amazon? Kupuj bezpiecznie na największym rynku na świecie.

Category: Które Możesz
17 lutego 2021

PayPal jest najczęściej kojarzony z eBayem, ale platforma płatności online już dawno przerosła swojego poprzedniego właściciela. Teraz PayPal jest ogromną platformą do przelewów płatniczych działającą w ponad 200 krajach na całym świecie. Przy całej tej ekspansji można by pomyśleć, że korzystanie z PayPal na Amazon, największej na świecie platformie handlu elektronicznego byłoby łatwe.

W rzeczywistości sytuacja jest bardziej skomplikowana. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o wsparciu Amazon PayPal.

Czy możesz korzystać z PayPal na Amazon?

Tak, technicznie możesz używać swojego konta PayPal do kupowania rzeczy na Amazon, ale będziesz musiał przeskoczyć przez kilka kółek, aby to zrobić. Może to zniechęcić Cię do prób, ale istnieje kilka metod, które możesz wypróbować, jeśli masz duże saldo PayPal do wydania.

Będziesz musiał przeskoczyć przez kilka kółek, aby korzystać z PayPal na Amazon.

Czy Amazon natywnie akceptuje PayPal? Nie. Obecnie nie ma możliwości bezpośredniego połączenia konta PayPal z Amazon, mimo że tysiące innych sprzedawców internetowych umożliwia klientom korzystanie z PayPal bez kłopotów.

Zanim przejdziemy do obejścia, możesz zadać sobie pytanie, czy naprawdę musisz używać Amazon do zakupu. Wielu innych sprzedawców oferuje te same produkty i oferuje opcje dopasowania ceny. Amazon zyskał sławę jako wygodny sklep do wszystkiego, ale w przypadku PayPal po prostu tak nie jest.

Inną rzeczą do rozważenia jest to, dlaczego PayPal nie jest oficjalnie akceptowany na Amazon. Jednym z powodów jest jego historyczny związek z eBayem, jednym z głównych konkurentów Amazona, a drugim fakt, że sam PayPal konkuruje z własną usługą płatniczą Amazon, zwaną Amazon Pay.

Mając to na uwadze, istnieją dwa główne sposoby wykorzystania salda PayPal do kupowania produktów na Amazon. Jeden polega na złożeniu wniosku o (bezpłatną) kartę Cash PayPal, a drugi wykorzystuje karty podarunkowe, aby całkowicie obejść brak integracji.

Jak korzystać z karty PayPal Cash na Amazon

Jednym z najbardziej przydatnych akcesoriów do konta PayPal jest karta PayPal Cash, która w rzeczywistości jest kartą Mastercard powiązaną z saldem PayPal. Jest akceptowana wszędzie tam, gdzie akceptowane są zwykłe karty Mastercard, w tym Amazon. Oznacza to, że możesz używać fizycznej karty w sklepach lub numeru karty w niezliczonych sklepach internetowych.

Co więcej, wniosek o kartę PayPal Cash jest całkowicie darmowy. Za wypłatę pieniędzy z bankomatu pobierane są pewne opłaty, ale utrzymanie karty lub robienie zakupów na Amazon nie kosztuje ani grosza. Warto zauważyć, że nie jest dostępny we wszystkich krajach, a nawet jeśli znajdujesz się w jednym z obsługiwanych krajów, istnieją pewne specjalne wymagania. Poniżej wymieniliśmy wymagania dotyczące kont w USA.

 • Brak zaległych problemów z kontem do rozwiązania.
 • Miej numer telefonu powiązany z kontem.Miej potwierdzony adres powiązany z kontem.Potwierdź swoją datę urodzenia i numer ubezpieczenia społecznego w systemie PayPal.Jeśli Twoje konto PayPal spełnia wszystkie powyższe wymagania, wszystko, co musisz zrobić, to złożyć wniosek tutaj. Posiadacze kont firmowych mogą również ubiegać się o kartę debetową PayPal Business Debit Mastercard, ale proces jest w dużej mierze taki sam.

  Gdy masz już swoją kartę PayPal Cash, korzystanie z niej do kupowania produktów na Amazon jest bardzo proste. Po prostu wprowadź numer karty przy kasie, a Amazon zaakceptuje ją jak każdą inną kartę debetową.

  Jak korzystać z PayPal, aby kupować karty podarunkowe Amazon

  Jeśli nie możesz otrzymać karty PayPal Cash, nadal masz jeszcze jedną opcję kupowania produktów na Amazon za pomocą salda PayPal: karty podarunkowe. Istnieje niezliczona liczba sposobów kupowania kart podarunkowych Amazon za pomocą konta PayPal, w tym Ebay, Dundle, eGifter i nie tylko.

  Po zakupie karty podarunkowej Amazon za pomocą środków na koncie PayPal wystarczy kilka chwil, aby dodać ją do konta Amazon. Będziesz chciał dodać kartę podarunkową do swojego konta przed dokonaniem jakichkolwiek zakupów, ponieważ nie zawsze będzie ona działać na ekranie kasy.

  Jak zrealizować kartę podarunkową Amazon zakupioną w systemie PayPal

  1. Zaloguj się na swoje konto Amazon .
  2. Najedź myszką na swoje imię w prawym górnym rogu i przejdź do Twojego konta .Kliknij Zastosuj kartę podarunkową do swojego konta .Wpisz kod karty podarunkowej i kliknij Zastosuj do swojego salda .Następnym razem, gdy dokonasz zakupu na Amazon, możesz użyć salda karty podarunkowej zakupionej przez PayPal podczas realizacji transakcji. Pamiętaj, że jeśli wartość zakupu przekroczy saldo Amazon, możesz zapłacić różnicę za pomocą karty debetowej lub kredytowej.

   Sprawdź niektóre z naszych innych przewodników PayPal poniżej.