Blog Credit Suite

Category: Małych Firm
17 lutego 2021

Uzyskaj aktualne informacje na temat uzyskiwania kredytów i pożyczek, aby rozwijać swoją firmę

Jaka ocena kredytowa jest potrzebna do pożyczki biznesowej? Sprawdź naszą profesjonalną analizęOpublikowane przez Janet Gershen-Siegel 24 października 2018 r

Czy wiesz, jaka zdolność kredytowa jest potrzebna do kredytu biznesowego? Twoja podstępna konkurencja po prostu możeZapytałeś: Jaka zdolność kredytowa jest potrzebna do kredytu biznesowego? Oto, czego się dowiedzieliśmy.

Pożyczkodawcy mają różne wymagania. Skupiliśmy się na pożyczkodawcach online. Ale sprawdź w swoim lokalnym banku. Może uda ci się uzyskać lepszą ofertę, jeśli znają ciebie i twoją reputację w spłacie długów.

Jaka ocena kredytowa jest potrzebna dla pożyczki biznesowej: pożyczkodawcy online i ich wymagania dotyczące zdolności kredytowej

Tylko niektórzy pożyczkodawcy online udzielą pożyczki, jeśli masz mniej niż znakomity kredyt osobisty. Kwalifikacje, w tym roczne przychody i czas pracy, mogą się różnić. Podobnie jak dostępne kwoty.

Przebadaliśmy następujących pożyczkodawców internetowych. Zapytaliśmy o ich programy, stawki, warunki i funkcje. Ale tylko BlueVine i QuarterSpot potwierdziły nasze badania. Stawki mogą rosnąć i spadać; jest to normalne, jeśli chodzi o finansowanie.

ZastrzeżenieZbadaj wszystkich interesujących Cię dostawców online. Upewnij się, że potwierdziłeś nasze numery przed złożeniem wniosku o finansowanie.

Oto szczegóły. Pamiętaj, że liczby mogą się zmieniać i się zmieniają.

Jaka ocena kredytowa jest potrzebna do kredytu biznesowego: BlueVineInformacje kontaktowehttps://www.bluevine.com

(888) 216-9619

Ich biuro znajduje się w Redwood w Kalifornii.

DetaleBlueVine potwierdziło tę informację. Oferują faktoring fakturowy i linie kredytowe. W przypadku faktoringu fakturowego nie ma żadnych rezerw ani minimów. System BlueVine synchronizuje się z Twoim oprogramowaniem księgowym.

Łączą się z QuickBooks Online. BlueVine współpracuje również z FreshBooks i Xero i innymi. Możesz otrzymać rabaty tego samego dnia. BlueVine oferuje do 2500000 $ finansowania faktoringu fakturowego.

Ale Twoja firma musi być B2B lub B2G (biznes dla rządu). Obecnie BlueVine nie współpracuje z firmami z branży medycznej ani opieki zdrowotnej. Firma musi mieć przychody w wysokości 10 000 USD lub więcej miesięcznie. To daje 120 000 dolarów rocznie.

Aby uzyskać linię kredytową, musisz miećocenę FICO na poziomie 620 lub wyższą. Przedłożone faktury muszą mieć wartość nominalną co najmniej 500 USD. Termin płatności musi być krótszy niż 13 tygodni, ale termin płatności musi również wynosić co najmniej tydzień.

Opłaty za faktoring faktur: Stawki ryczałtowe 85-90%. Bezpłatny ACH (dostawa w ciągu 1-2 dni). Koszt to 15 USD za przewód (dostawa tego samego dnia). Ponadto BlueVine sprawdza Twoje przychodzące środki i ukarze Cię za martwych klientów.

Jeśli nie opłacą faktury, jesteś odpowiedzialny za zapłacenie. Musisz również mieć ocenę kredytową konsumentów na poziomie 530 lub wyższą.

BlueVine oferuje prawdziwie odnawialną linię kredytową do 150000 USD. Mają 24-godzinną zgodę. Ale Twoja firma musi mieć przychody w wysokości 10 000 USD lub więcej miesięcznie.

Elastyczne linie kredytowe wynoszą obecnie od 5000 do 100 000 USD. Odsetki to zaledwie 4,8%. Nie ma żadnych opłat za utrzymanie ani niewykorzystanych opłat kredytowych. Musisz mieć kredyt konsumencki równy 600 lub lepszy.

Jedną z zalet jest to, jak łatwe jest faktoring faktur. Zainteresowanie jest niskie. Możesz otrzymać faktoring zFICO 530 lub lepszym. Ale jest jedna wada. Dzięki faktorowaniu faktur poniesiesz karę, jeśli Twoi klienci nie zapłacą swoich faktur. Innym jest to, że nie możesz korzystać z ich usług, jeśli Twoja firma to B2C.

Jaka zdolność kredytowa jest potrzebna do kredytu biznesowego: Bond StreetInformacje kontaktowehttps://bondstreet.com/

(917) 722-3891

Ich biuro znajduje się w Nowym Jorku, NY.

DetaleBond Street oferuje pożyczki terminowe w wysokości od 10 000 do 1 miliona dolarów. Okresy trwają od 1 do 3 lat. Bond Street poprosi o podanie zarówno numeru EIN, jak i numeru SSN.

Oferta dociera w ciągu 3 dni. Bond Street zrobi tylko łagodny kredyt. Najprawdopodobniej pożyczkę otrzyma 640 lub lepsza ocena kredytowa, ale Bond Street weźmie pod uwagę inne czynniki.

Bond Street chce, aby Twoja firma miała co najmniej 2 lata. Bond Street analizuje Twoje roczne zyski. Chcą, aby roczne przychody wyniosły co najmniej 200 000 USD.

StawkiStawki zaczynają się od 6%, a wzrastają do 22%. RRSO wynosi 8 – 25%. Opłata za rozpoczęcie wynosi 3-5%.

Tak więc zaletą jest miękki kredyt. Plus Bond Streetprzyjrzy się czynnikom wykraczającym poza Twój osobisty kredyt, jeśli Twój wynik FICO jest niski. Pożyczki na Bond Street mogą być bardzo duże, jeśli się kwalifikujesz. Ale wady są takie, że chcą, abyś był w biznesie dłużej.

A najwyższa RRSO jest bardzo wysoka.

Jaka ocena kredytowa jest potrzebna do pożyczki na biznes: FunderaInformacje kontaktowewww.fundera.com

(800) 386-3372

Ich biuro znajduje się w Nowym Jorku, NY.

DetaleFundera to platforma handlowa łącząca właścicieli małych firm z finansowaniem ich działalności za pośrednictwem tradycyjnych i alternatywnych pożyczkodawców. Istnieje kilka opcji finansowania.

Pożyczki SBAWiększość zatwierdzonych firm miała cztery lub więcej lat na rynku. Większość zatwierdzonych właścicieli firm miała 680 lub więcej ocen kredytowych. Większość zatwierdzonych firm miała 180 000 dolarów rocznego przychodu. Kwoty pożyczek wahają się od 5 000 do 5 milionów dolarów, na okres od 5 do 25 lat. Możesz otrzymać finansowanie w ciągu zaledwie 2 tygodni. Mogą jednak wymagać zabezpieczenia. Ich stopy procentowe zaczynają się od 7,75%.

Pożyczki terminoweWiększość zatwierdzonych firm miała trzy lub więcej lat w biznesie. Większość zatwierdzonych właścicieli firm miała ocenę kredytową 680 lub lepszą. Większość zatwierdzonych firm miała 300 000 USD lub więcej rocznych przychodów. Dostępne jest 25 000 – 500 000 $. Kadencja wynosi od 1 do 5 lat. Zatwierdzenie zajmuje tylko 2 dni. Ich oprocentowanie waha się od 7 do 30%, a możliwe są kary przedpłaty.

Finansowanie sprzętuWiększość zatwierdzonych firm działała przez dwa lub więcej lat. Większość zatwierdzonych właścicieli firm miała 630 punktów kredytowych lub więcej. Większość zatwierdzonych firm miała 130 000 USD lub więcej rocznych przychodów. Maksymalna kwota kredytu to 100% wartości sprzętu. Termin oznacza oczekiwaną żywotność sprzętu, a sprzęt służy jako zabezpieczenie. Możesz uzyskać zgodę w ciągu zaledwie 2 dni.

Stopy procentowe wahają się od 8 do 30%. Może być wymagana amortyzacja sprzętu; ogranicza to odliczenia podatkowe.

Biznesowe linie kredytoweWiększość zatwierdzonych firm działała przez rok lub dłużej. Większość zatwierdzonych właścicieli firm miała 630 punktów kredytowych lub więcej. Większość zatwierdzonych firm miała 180 000 USD lub więcej rocznych przychodów. Dostępne jest finansowanie w wysokości od 10 000 do ponad 1 miliona dolarów na okres od 6 miesięcy do 5 lat. Zatwierdzenie trwa zaledwie jeden dzień.

Stopy procentowe wahają się od 7 do 25%. Mogą jednak wymagać zabezpieczenia. Istnieją wyższe stawki za niższe oceny zdolności kredytowej.

Finansowanie fakturWiększość zatwierdzonych firm działała przez rok lub dłużej. Większość zatwierdzonych właścicieli firm miała 600 lub więcej punktów kredytowych. Większość zatwierdzonych firm miała 130 000 USD lub więcej rocznych przychodów. Maksymalna zaliczka to 100% całkowitej kwoty faktury. Zatwierdzenie trwa zaledwie jeden dzień.

Uzyskaj szybki wzrost o około 85% wartości faktur. Większość pozostałych 15% jest wypłacana później. Jest to opłata w wysokości 8 – 30%. Opłaty te są naliczane na podstawie czasu potrzebnego klientowi na spłatę faktury.

Pożyczki krótkoterminoweWiększość zatwierdzonych firm miała dwa lub więcej lat na rynku. Większość zatwierdzonych właścicieli firm miała 600 punktów kredytowych lub więcej. Większość zatwierdzonych firm miała 150 000 USD lub więcej rocznych przychodów. Dostępne są kwoty od 2500 do 250 000 na okres od 3 do 18 miesięcy. Zatwierdzenie trwa zaledwie 1 dzień.

Stopy procentowe zaczynają się od 10% przy tygodniowym planie płatności. Roczne stawki są wyższe niż w przypadku pożyczek długoterminowych.

Zaliczki gotówkowe handlowcówWiększość zatwierdzonych firm działała przez dwa lub więcej lat. Większość zatwierdzonych właścicieli firm miała ponad 550 punktów kredytowych 550 lub więcej. Większość zatwierdzonych firm miała 180 000 USD lub więcej rocznych przychodów. Dostępne są kwoty od 2500 do 250 000 USD. Zdobądź fundusze w ciągu zaledwie dwóch dni.

Opłata faktorowa wynosi 1,14 – 1,18.

Pożyczki na startWiększość zatwierdzonych właścicieli firm miała wyjątkowy kredyt. Więc to była ocena kredytowa 700 lub lepsza. Większość zatwierdzonych firm miała 75 000 USD lub więcej rocznych przychodów. Dostępne do 150000 USD na okres od 6 miesięcy do 4 lat. Finansowanie jest już za dwa tygodnie.

Oprocentowanie wynosi 7,9 – 19,9%, ale te pożyczki są nieoprocentowane przez pierwsze 9-15 miesięcy bez kary za przedpłatę.

Pożyczki osobiste dla firmWiększość zatwierdzonych firm miała dwa lub więcej lat na rynku. Większość zatwierdzonych właścicieli firm miała ocenę kredytową 680 lub lepszą. Większość zatwierdzonych firm miała 45 000 USD lub więcej rocznych przychodów. Dostępnych jest do 35 000 USD na okres 3-5 lat. Finansowanie trwa zaledwie jeden dzień. Ta pożyczka informuje o Twojej osobistej historii kredytowej.

Fundera pobierze 5,99 – 36% RRSO.

Jaka ocena kredytowa jest potrzebna do pożyczki biznesowej: klub pożyczkowyInformacje kontaktowehttps://www.lendingclub.com/

(888) 596-3157

Ich biuro znajduje się w San Francisco w Kalifornii.

DetaleKlub Kredytowy oferuje pożyczki terminowe. Pożyczki dla firm od 5000 do 300 000 USD. Okres kredytowania 1 – 5 lat.

Uzyskaj wycenę w mniej niż 5 minut. Fundusze są dostępne w ciągu zaledwie 48 godzin za zgodą. Nie ma kar za przedpłatę.

Roczne przychody Twojej firmy muszą wynosić 75 000 USD lub więcej. Musisz prowadzić działalność od 2 lat lub dłużej. Musisz mieć osobistywynik FICO 620 lub wyższy.

Pożyczki Lending Club wynoszą 5,99% – 29,99%. Całkowita APR zaczyna się od 8%.

Zaletą jest to, że nie szukają wysokich rocznych przychodów. Ponadto recenzje klubów pożyczkowych są szybkie. Fundusze są dostępne szybko. Ale wady obejmują wysokie maksymalne stawki.

Jaka ocena kredytowa jest potrzebna dla: NUGROWTH / IBISInformacje kontaktoweDetaleNUGROWTH / IBIS zapewnia zaliczki na kapitał obrotowy. Dotyczy to firm w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Są w Nowym Jorku, NY.

Roczne przychody Twojej firmy muszą wynosić co najmniej 120 000 USD. Musisz miećwynik FICO 550 lub wyższy. Musisz prowadzić działalność przez co najmniej rok.

NUGROWTH Capital zapyta o planowane wykorzystanie środków. Ale wydaje się, że nie ma to znaczenia, jeśli chodzi o szansę na uzyskanie finansowania.

Dostępne jest od 5000 do 250 000 USD. Mają elastyczne warunki. NUGROWTH Capital dokonuje przeglądów szybko. Cały proces trwa zaledwie 72 godziny. „Niewielki procent Twoich dziennych przychodów ze sprzedaży jest wstrzymywany do czasu spłaty całkowitej kwoty.

Zalety to szybka realizacja i elastyczne warunki. Ale wady obejmują opieranie opłat na przychodach ze sprzedaży. Zmienne opłaty utrudniają budżetowanie.

Jaka ocena kredytowa jest potrzebna do pożyczki biznesowej: OnDeck (OD)Informacje kontaktowehttps://www.ondeck.com/

(888) 269-4246

Ich biuro znajduje się w Nowym Jorku, NY.

DetaleOnDeck oferuje krótkoterminowe pożyczki i linie kredytowe. W przypadku pożyczek krótkoterminowych: 5000 – 250 000 USD. Okres od 3 do 24 miesięcy.

Musisz mieć roczne przychody w wysokości 100 000 USD lub więcej. Osobistywynik FICO 500 lub lepszy. Musisz być w biznesie 12 miesięcy lub dłużej. RRSO wynosi 8,5% – 79%.

W przypadku linii kredytowych: dostępne od 5000 USD do 100 000 USD. Jest to 6 miesięcy.

Musisz mieć roczne przychody w wysokości 100 000 USD lub więcej. Chcą zobaczyć osobistywynik FICO równy 600lub lepszy. OnDeck analizuje Twój czas w biznesie. Musisz być w biznesie od 9 miesięcy lub dłużej. RRSO wynosi od 13,99% do 36%.

Zaletą jest więc akceptacja niskiej oceny FICO dla pożyczek terminowych. Istnieje pewna elastyczność w zakresie długości kadencji. Wadą jest jednak maksymalna RRSO zarówno dla pożyczek terminowych, jak i linii kredytowych są wysokie. Jeśli Twoja firma nie może spłacić pożyczki lub linii kredytowej, może to spowodować straty finansowe.

Jaka ocena kredytowa jest potrzebna do pożyczki biznesowej: QuarterSpotInformacje kontaktoweDetaleQuarter Spot oferuje pożyczki krótkoterminowe. Dostępne jest od 5000 do 150 000 USD. Termin: 9-18 miesięcy. Quarter Spot przeprowadzi jedynie miękką kontrolę kredytową po złożeniu wniosku. QuarterSpot potwierdził te informacje.

Twoja firma musi mieć roczne przychody w wysokości 200 000 USD lub więcej. QuarterSpot sprawdza Twój osobisty kredyt. Musisz mieć osobistywynik FICO 550 lub wyższy. Nie ma żadnej opłaty za złożenie wniosku.

Minimalny czas w biznesie to 12 miesięcy. Musisz mieć co najmniej średnie saldo bankowe w wysokości 20 000 USD. Musisz także wykazać co najmniej 16 000 USD miesięcznej sprzedaży.

Kredytobiorca musi posiadać co najmniej 50% firmy. Stawki wynoszą 25% – 40%.

Zaletą jest więc to, że nie przeszkadza im niski osobisty wynik FICO. Chcą tylko niskiego średniego salda w banku. Ale wady są takie, że w ogóle nie jest to dla przedsiębiorców indywidualnych. Maksymalne stawki są raczej wysokie.

Jaka ocena kredytowa jest potrzebna do pożyczki biznesowej: szybka zaliczkaInformacje kontaktowe

https://www.rapidadvance.com/

(240) 380-1657

Ich biuro znajduje się w Bethesda, MD.

DetaleRapid Advance oferuje pożyczki standardowe, wybrane i preferowane. W przypadku standardowych pożyczek: dostępne od 5000 do 1 miliona dolarów. Termin: od 4 do 12 miesięcy.

Rapid Advance sprawdza Twoje roczne zyski. Twoja firma musi mieć roczne przychody w wysokości 120 000 USD lub więcej. Musisz mieć osobistywynik FICO równy 580 lub wyższy. Czas pracy musi trwać 2 lata lub dłużej. Współczynnik od 1,16 do 1,30.

Wybierz PożyczkiTak więc w przypadku wybranych pożyczek: dostępne od 15 000 USD do 1 miliona USD. Termin: od 6 do 15 miesięcy. Musisz mieć roczny dochód w wysokości 240 000 USD lub więcej. Musi mieć osobistywynik FICO 620 lub wyższy. Czas w biznesie musi wynosić 3 lata i więcej. Współczynnik od 1,12 do 1,31.

Pożyczki preferowaneDla preferowanych pożyczek z Rapid Advance: 15 000 – 200 000 $. Termin: od 9 do 18 miesięcy. Ale musisz mieć roczny dochód w wysokości 240 000 USD lub więcej. Ponadto musi mieć osobistywynik FICO 660 lub wyższy.

Staż w biznesie musi wynosić co najmniej 6 lat. Musisz mieć saldo bankowe w wysokości 10 000 USD lub więcej. Pożyczkobiorcy muszą mieć co najmniej 10 depozytów z 5 różnych źródeł każdego miesiąca. Współczynnik od 1,11 do 1,25.

Tak więc zalety to kilka opcji dla rodzajów pożyczek. Również dostępne kwoty są wysokie. Ale wady polegają na tym, że chcą wysokiego salda bankowego. Rapid Advance chce również, abyś miał wysokie roczne przychody.

Jaka ocena kredytowa jest potrzebna dla kredytu biznesowego: obserwacje

Uzyskanie finansowania na podstawie kredytu osobistego może być trudne. Oto kilka zalet i wad.

Najniższa wymagana indywidualna ocena kredytowa (FICO) to500dla krótkoterminowych pożyczek OnDeck. Ale Bond Street będzie wyglądać poza niski wynik FICO, jeśli inne czynniki będą sprzyjające. Najwięcej środków, jakie możesz uzyskać, to 2,5 miliona dolarów z faktoringu faktur BlueVine.

Najkrótszy wymagany czas w biznesie to jeden rok zarówno na OnDeck, jak i QuarterSpot.

AlternatywyTak więc pożyczkobiorcy z mniejszym niż gwiezdnym kredytem osobistym mogą chcieć naprawić swój kredyt. Albo mogą mieć inną osobę jako poręczyciela. Mogą też zaoferować zabezpieczenie, które może przybierać postać wszystkiego, od sprzętu po konto 401 (k).

Każdy z nich otworzyłby więcej opcji. Pożyczkodawcy internetowi nie przejmowaliby się niskim wynikiem FICO, gdyby którykolwiek z tych czynników był obecny.

Jaka ocena kredytowa jest potrzebna do pożyczki biznesowej: na wynos

Podobnie jak w przypadku wszystkich źródeł finansowania, przeczytaj drobny druk. Twoje własne unikalne potrzeby są najważniejsze przy podejmowaniu decyzji, skąd wziąć finansowanie firmy. Dziś chcemy usłyszeć od naszej publiczności! Podziel się z nami swoją opinią na temat swoich doświadczeń związanych z oceną kredytową potrzebną do kredytu biznesowego.